Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost

Hyundai se službou Zavolejte si svého prodejce

Pro značku Hyundai je zákaznická spokojenost prvořadá a zákazníci mají nyní možnost zdarma využít rozšířených služeb prodejního servisu. Ještě vyšší míru pohodlí a dostupnost služeb společnosti Hyundai nyní značka poskytne díky prodloužené otevírací době a unikátní službě „Zavolejte si svého prodejce“.

Porsche slaví 70 let také v Praze

V rámci celosvětových oslav 70letého jubilea sportovních vozů Porsche zavítal nyní do Prahy unikátní automobil, jímž začala nevšední historie dnes již kultovní značky, která slaví úspěchy nejen svými sériově vyráběnými vozy, ale také ve světě motoristického sportu.

Barumka je minulostí, vznikají další knihy

Limitovaná edice Žlutomodré rally je téměř vyprodaná. Na své čtenáře čekají poslední stovky standardních edic. Kniha se neprodává ještě ani rok, a tak autor prodej historie nejpopulárnější soutěže považuje za velmi úspěšný. A pracuje na dalších knihách.

VOLANT - Láska na celý život, Zdeněk Halada

U příležitosti slavnosti Legendy byla pro fanoušky motoristických závodů vydána autobiografie od Zdeňka Halady s názvem VOLANT - Láska na celý život. Pan David Minařík v knize zachytil v podstatě celý život téhle motoristické legendy 60. a 70. let dvacátého století.

LEGENDY 2018 v dobrém světle

Po pěti letech se motoristická slavnost Legendy přestěhovala z areálu Psychiatrické léčebny v Bohnicích na výstaviště v Holešovicích, což mezi stálými návštěvníky i vystavovateli vyvolalo diskuze.

Peugeot s prodejními rekordy

Druhé čtvrtletí letošního roku pro značku Peugeot v ČR probíhá nad všechna očekávání. V dubnu padl 15 let starý rekord, květen vzápětí vystřídal duben na první pozici s 1424 registrovanými vozy a úctyhodným náskokem 132 vozů.

Legendy představily Hvězdy slavnosti

Letošní jubilejní 5. ročník ojedinělé automobilové slavnosti LEGENDY se nezadržitelně blíží. Pražské Výstaviště v Holešovicích se společně s organizátory slavnosti intenzivně připravuje na její otevření, a to již v pátek 8. června 2018 od 9 hodin. Stejně jako minulý rok byly přestaveny letošní exponáty oceněné titulem Hvězda slavnosti. Akce potrvá do neděle 10. června.

Škoda Sunroq vychází z Karoqa

Pátá žákovská studie dostala jméno ŠKODA SUNROQ, což dokonale vystihuje letní ráz kabrioletu vycházejícího z kompaktního SUV ŠKODA KAROQ. Zákazníci a fanoušci vozů ŠKODA poslali prostřednictvím sociálních sítí stovky návrhů na jméno.

Honda Forza 125 po modernizaci

Honda Forza 125 byla navržena speciálně pro náročné evropské zákazníky, kteří od svého stroje požadují ve všech ohledech maximum – stylovost, atraktivitu, výkony i výbavu. Již při svém představení v roce 2015 všechna tato očekávání překročila a od té doby neustále vyvíjí.

LEGENDY 2018 již tento pátek

Automobilová slavnost LEGENDY vstupuje do 5. jubilejního ročníku tento pátek. Bude výjimečná nejen svým tematickým zaměřením, ale především přesunem této tradiční akce do celého areálu Výstaviště Praha v Holešovicích, a to v termínu 8.-10. června 2018.

DEPO Plzeň - Skvosty s vůní benzínu

Druhý ročník unikátní přehlídky historických i současných automobilů, která v termínu 19. až 22. července přiveze do plzeňského DEPO2015 skvostné vozy z celého automobilového světa, slibuje představit legendární kousky i zajímavé automobilové osobnosti.

AMG Project ONE hvězdou Legend

Automobilová slavnost LEGENDY představí ve dnech 8. - 10. června 2018 v celém areálu Výstaviště Praha v pražských Holešovicích v rámci svého 5. jubilejního ročníku přes tisíc exponátů. Kolekci prémiových sportovních vozů na stánku Mercedes-AMG ozdobí vystavení unikátního supersportu Mercedes-AMG Project ONE.

Sraz vozů SEAT už tento víkend

Poslední květnový víkend je již tradičně ve znamení srazu automobilů značky SEAT, který pořádá SEAT KLUB ČR. Majitelé a příznivci vozů této španělské značky se setkají ve Žďáru nad Sázavou. Sraz nabídne také bohatý doprovodný program.

Legendy s nejedním překvapením

Necelé tři týdny zbývají do zahájení pátého ročníku motoristické slavnosti Legendy, která se uskuteční ve dnech 8. až 10. června na pražském holešovickém výstavišti, tedy nikoliv jak byli návštěvníci zvyklí v Bohnicích. Letošní slavnost se ponese v duchu 100 let republiky.

BestDrive s Roadshow - jedeme k řidičům

Letos se můžete dočkat již jubilejního pátého ročníku BestDrive RoadShow 2018. Abychom vyhověli co největšímu množství zákazníků, opět jsme navýšili počet míst, kde mohou využít našich služeb. Tento rok Vás budeme čekat v 18 městech po celé České a Slovenské republice.

Legendy - Toyota představí mj. soutěžní Yaris WRC

Automobilová slavnost LEGENDY představí ve dnech 8. - 10. června 2018 v celém areálu Výstaviště Praha v pražských Holešovicích v rámci svého 5. jubilejního ročníku přes jeden tisíc exponátů. Nebudou mezi nimi chybět ani úspěšné soutěžní vozy světového šampionátu.

Peugeot v ČR registroval rekordních 1292 vozů

V dubnu se značce Peugeot v ČR podařilo překonat 15 let starý prodejní rekord. S 1292 registrovanými vozy dosáhla historicky nejlepší měsíční prodej, podíl na trhu 4,97 % a pátou pozici v žebříčku automobilek.

Peugeot Emotion Day ohromí „dakarskou šelmou“

Devátého května odstartuje desátý ročník tradiční roadshow Peugeot Emotion Day. Značka Peugeot v ČR oslaví toto výročí skutečně výjimečnou atrakcí – expozicí modelu Peugeot 3008 DKR, vítěze Rallye Dakar 2018. Dále se v české předpremiéře představí Nový Peugeot Rifter.

Vodíkový elektromobil Hyundai NEXO poprvé v ČR

Vodíkový elektromobil Hyundai NEXO s dojezdem až 800 km byl v České republice poprvé k vidění. Vůz, který místo produkce škodlivých emisí vzduch přímo čistí, byl představen u příležitosti konference Čistá mobilita, kterou pořádalo Ministerstvo životního prostředí na zámku Loučeň.

Ve zlínském parku Svobody najdete velká lákadla

Plocha kolem zámku v parku Svobody čítá v rámci 2. ročníku výstavy automobilů a motocyklů pod názvem CZECH DRIVE (sobota 14. dubna 2018 v době od 10 do 18 hodin) více než 120 vozů a motocyklů.

Monstra na Auto Show - 2018-04-12

S Nissanem do Afriky - 2017-08-23

Domácí štěstí - 2017-08-06

Prapodivná auta - 2016-09-15

Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar