Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru akcni nabidky
Alcar - Konfigurátor kol

Skoda Auto - 22 000 000 vozů

Jubilejní 22miliontý vůz značky ŠKODA vůz, model KODIAQ GT v odstínu Velvet Red, sjel z linky v závodě společnosti SAIC VOLKSWAGEN v Čchang-ša a byl představen v rámci „ŠKODA Day“, který se koná v předvečer autosalonu v Šanghaji.

Legendy - supersporty za miliardu

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí do svého šestého ročníku a provází ji několik změn s cílem připravit pro širokou veřejnost opět víkend plný automobilových skvostů a zábavy. Legendy 2019 otevřou brány Výstaviště Praha nově ve dnech 17. – 19. května 2019.

Dacia - třetí nejprodávanější v ČR

Údaje o prodejích osobních automobilů v České republice za první čtvrtletí letošního roku jednoznačně signalizují pro mnohé překvapující změny. Podíl prodeje vozů Dacia na českém trhu se už blíží sedmi procentům.

ŠKODA na autosalonu Auto Shanghai 2019

Na autosalonu v Šanghaji se bude ŠKODA prezentovat jako značka s elektrickou, moderní a trvale udržitelnou budoucností. Studie VISION iV a koncept KLEMENT nabízejí zajímavý pohled do elektrické budoucnosti značky ŠKODA.

Faber Moto do sezony s Moto Guzzi a Cespa Elettrica

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, zahajuje novou motocyklovou sezonu ve velkém stylu.

Renault ČR ke zprávě z www.novinky.cz

Klient a řidič nešťastné události ani nikdo jiný nás do dnešního dne jako výrobce nekontaktoval a nemohli jsme se tak s případem starým několik měsíců seznámit a vyjádřit se k němu. Autorizovanému servisu Autosalonu Kromexim v Kroměříži vyjadřujeme plnou podporu k co nejrychlejšímu vyřešení případu, včetně zajištění mobility pro klienta, pokud si to bude přát.

Porsche Meeting Prague - tradiční jarní setkání

Již po čtvrté se v sobotu 27. dubna 2019, sjedou sportovní automobily Porsche v areálu obchodního centra Premium Outlet Prague Airport, na tradičním jarním pražském setkání, kdy součástí je i návštěva místní Engine Cars Gallery, beseda se zajímavými lidmi a odpolední výlet.

7 dní Peugeot pro profesionály - 3 roky bez starostí

Po vzoru tradiční akce 7 dní Peugeot, která přichází pravidelně dvakrát ročně s cílem zrychlit dynamiku prodejů osobních vozů Peugeot, uvádí značka podobně zaměřenou nabídku i pro klienty lehkých užitkových vozů. Hlavní výhodou je tříletá servisní smlouva zdarma.

PR manažer roku 2018 SDA: Radka Matthey (Peugeot)

Časopis Automakers letos vyhlásil, ve spolupráci s novinářskými kluby, anketu o nejlepší mediální servis v rámci SDA v roce 2018. Ředitel dopravní policie Tomáš Lerch předal 4. dubna květiny vítězce ročníku.

Renault ČR se zapojuje do projektu Putování 2019

Společnost Renault je již druhým rokem partnerem projektu Putování, osvětové akce putování dospělých na spektru autismu po České republice od města k městu.

Výstava Czech Drive v sobotu ve Zlíně

Centrum výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE bude v sobotu 6. dubna od 10 do 18 hodin opět v parku Svobody. Plocha kolem zlínského zámku v parku Svobody čítá přes sto výstavních ploch.

Martin Macík s traktorem na klatovském okruhu

Martin Macík z týmu Big Shock Racing se pilně připravuje na Rallye Dakar 2020. Rána tráví v posilovně, ve svém závodním kamionu začíná trénovat na offroadové trati Sedlčanské kotliny a v poslední době zařadil do programu také projížďky v traktoru.

Audi sezonní servis za výhodných podmínek

Audi Service zahajuje přípravy na novou sezonu! Výhodný Audi sezonní servis připraví vozidla Audi jakékoli věkové kategorie na jarní a letní provoz za velmi výhodných podmínek. Nabídka zahrnuje veškeré servisní služby od Audi originálních dílů® přes Audi pneuservis až po Audi STK Service.

Škoda Scala i Kamiq na Autoshow Praha

Ve dnech 12. až 14. dubna proběhne další ročník motoristické výstavy Autoshow Praha. Ovšem pozor, nikoliv na holešovickém výstavišti, jako v předchozích letech, ale poprvé v Praze Letňanech. Tato změna umožňuje akci přesunout do ve všech směrech komfortnějších prostor, které dnes nabízí PVA EXPO PRAHA

Honda - akce pro CR-V a další modely

Honda představuje novou akční nabídku na své vozy: CR-V 1.5 Turbo se sadou příslušenství „Robust“ zdarma a bonusem 20 000 Kč, Civic 5D 2018 s bonusem až 80 000Kč a řada dalších výhod! Nabídka platí do 30.6. 2019.

Dalibor Benych tiskovým delegátem FIA

Ze sídla mezinárodní automobilové federace FIA došlo zpráva, že dochází k výměně šéfa tiskového oddělení světových rally WRC. Dosavadní FIA WRC Media Delegate paní Veru Dussausaye vystřídá s okamžitou platností pan Dalibor Benych.

Emil Frey Select slaví rok své existence

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select slaví první narozeniny. Za úvodní rok své existence si získal dobré jméno, několik tisíc spokojených zákazníků a nové provozovny v Praze

Nissan vyvinul přenosnou baterii pro kempink

Společnosti Nissan Energy a OPUS Campers společně vytvořily koncept inteligentního kempovacího přívěsu, který dále využívá baterie z elektromobilů Nissan k poskytování energie pro dobrodružství mimo civilizaci po dobu až jednoho týdne.

Moto Guzzi zve na dobrodružné výpravy

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, zve všechny fanoušky legendárních italských motocyklů Moto Guzzi na atraktivní cestovatelské výpravy Moto Guzzi Experience 2019.

Chcete se stát spolujezdcem?

Většinou žijí ve stínu svých parťáků, ale jejich práce zásadně rozhoduje o výsledku. O kom je řeč? O spolujezdcích rally. Existuje řada projektů výchovy jezdců, jezdeckých škol a kurzů pro závodníky. Spolujezdci se učí sami, od svých kolegů a kamarádů. Právě proto otevírá Autoklub ČR Spolujezdeckou akademii.

Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar