Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

26.05.2020

Hyundai Santa Fe: čtyři generace a 20 let na trhu

Společnost Hyundai představila v roce 2000 první generaci modelu Santa Fe, a stala se tak jedním z průkopníků na trhu SUV. Letos dvacetiletý model Santa Fe se proměnil v ikonu značky Hyundai, která se nyní ohlíží za dosavadním vývojem svého prvního SUV.

26.05.2020

Audi Days 2020 na mosteckém okruhu

Majitelé vozů Audi mají šanci vyzkoušet parametry svého „miláčka“ i své řidičské umění na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu. A to v pátek 12. června od 14:00 do 18:00 hodin. Podrobné informaci o akci zájemci najdou zde.

26.05.2020

KIA investuje do modernizace dealerské sítě v ČR

AUTO Hlaváček

Společnost KIA MOTORS CZECH (KMCz) v uplynulých týdnech, slavnostně otevřela tři zrenovovaná dealerství KIA postavená podle globálního designového konceptu automobilky „KIA Red Cube“. Dva otevřely v Praze společnosti AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. a AUTOBOND GROUP a.s. Třetí otevřela společnost AUTO Hlaváček a.s. v Olomouci.

22.05.2020

Elektromobily Škoda Citigo iV pro Mattoni 1873

Mattoni 1873 po zkušenostech z testovacího programu pořizuje do své flotily firemních aut prvních deset vozů ŠKODA CITIGOe iV s ryze elektrickým pohonem. Nahradí dosavadní vozidla Škoda Fabia s konvenčními motory na naftu či benzín a budou je používat obchodní zástupci v každodenním provozu.

22.05.2020

Šampionát ve virtuální rallye startuje v Českém Krumlově

Premiérový ročník eSport Rallye Český Krumlov odpočítává hodiny do startu. Program virtuální soutěže, do které se přihlásilo celkem 375 jezdců z 12 zemí světa, začal ve hře Richard Burns Rally čtvrtečním shakedownem.

19.05.2020

První mezinárodní mistrovství ČR v online rally

Pilotní sezona SONAX MMČR v Online Rally startuje .Aktuální koronavirová krize sice na nějaký čas ochromila řadu sportovních disciplín, motoristické nevyjímaje, avšak na druhou stranu pomohla akcelerovat nástup nových alternativ v oblasti virtuální reality.

19.05.2020

Toyota rozdá k prodaným vozům tankovací karty

Automobilka Toyota se rozhodla podpořit letošní trend, kdy velká část Čechů stráví svou dovolenou v tuzemsku. V rámci kampaně Počesku bude k prodaným vozům v rámci akční nabídky Best od tohoto pátku rozdávat CCS karty na čerpání paliva v hodnotě 5 000 korun.

19.05.2020

První mezinárodní mistrovství ČR v online rally

Pilotní sezona SONAX MMČR v Online Rally startuje .Aktuální koronavirová krize sice na nějaký čas ochromila řadu sportovních disciplín, motoristické nevyjímaje, avšak na druhou stranu pomohla akcelerovat nástup nových alternativ v oblasti virtuální reality.

19.05.2020

Peugeot Online Rally Cup nenahradí reálnou variantu

Peugeot Online Rally Cup spolupořádaný oficiálním importérem Peugeot Česká republika je určen pro všechny jezdce, kteří se jednotlivých rally budou účastnit s vozem Peugeot 208 R2.

15.05.2020

ŠKODA AUTO spustila novou podobu e-shopu

ŠKODA AUTO spustila na adrese eshop.skoda-auto.cz nový e-shop pro český trh. Spojení moderního vzhledu s vylepšenými funkcionalitami pomůže zákazníkům se v novém online prostředí snáze zorientovat.

11.05.2020

Nabídka elektroslužeb pro DS E-TENSE

Značka DS ve spolupráci se svým partnerem Pražskou energetikou (PRE) připravila pro své zákazníky vozů E-TENSE (s elektropohonem) speciální nabídku. Cílem je vyjít vstříc potřebám zákazníků, kteří řeší dobíjení těchto vozů doma, v zaměstnání nebo i kdekoliv jinde a potřebují využít i síť veřejných dobíjecích stanic.

11.05.2020

Autokino Mercedes-Benz Arena zahajuje provoz

Zastoupení značky Mercedes-Benz pro Českou republiku zahajuje 11. května provoz největšího LED autokina v České republice. Mercedes-Benz Arena se nachází na výstavišti PVA Expo v Praze-Letňanech a nabízí kapacitu minimálně pro 100 automobilů.

07.05.2020

ŠKODA představuje program Restart na podporu prodejů

ŠKODA AUTO Česká republika představila program Restart, který má za úkol podpořit prodeje automobilů. Program zahrnuje celou řadu výhod, směřovaných k akceleraci trhu.

06.05.2020

Christian Strube: spalovací motory nekončí

Budoucnost motorismu nepatří jednomu řešení, ale ekologicky šetrnému a smysluplnému mixu variant. Christian Strube, člen představenstva ŠKODA AUTO pro technický rozvoj, popisuje vize do budoucna.

04.05.2020

Dacia ČR s květnovou nabídkou

Zákazník může v květnu s financováním Dacia Finance využít finanční zvýhodnění až 50 000 Kč na vybrané skladové vozy. Do nabídky se také vrací verze na LPG pro modely Duster a Sandero.

30.04.2020

Legendy se ruší

Stejně jako desítky nejrůznějších motoristických akcích se ruší, tak dnes bylo oficiálně oznámeno, že Legendy, které se měly uskutečnit poslední květnový víkend, se přesouvají na příští rok. Kalendář akcí průběžně aktualizujeme.

30.04.2020

Aliyyah Koloc za volantem tahače i Mercedesu: Vím, že to má cenu

Minulý týden prolomil tým Buggyra Racing konečně testovací prokletí. Vedle Tomáše Engeho a Davida Vršeckého, se na okruhu v Mostě proháněla i Aliyyah Koloc. Patnáctiletá dívka, která se má premiérově představit v závodě ME tahačů letos v létě, si kromě testování vlastního trucku Adama Lacka vyzkoušela rovněž Mercedes GT3.

30.04.2020

Přestavěný showroom Citroën v Českých Budějovicích

Společnost City Car a.s. tak v Českých Budějovicích otevřela po omezeních provozu showroom, který prošel kompletní přestavbou i změnou designu. Celé dealerství je rovněž připraveno na přicházející elektromobilitu. Venku nechybí dobíjecí stanice, uvniř wallboxy a místo na prezentaci elektromobilů.

29.04.2020

Hyundai Kona Electric boří mýty o elektromobilech

Přestože elektromobily existují již několik desítek let, stále nejsou zdaleka tak běžné jako vozidla poháněná spalovacími motory. Proto také mezi lidmi koluje mnoho mýtů a dezinformací o elektromobilech. Zde jsou některé nejčastěji se vyskytující mylné představy o elektromobilech, jejichž neplatnost dokazuje Kona Electric.

29.04.2020

CMKarting připravil na Zličíně venkovní motokárovou trať

Společnost CMkarting, která provozuje motokárovou dráhu v Praze Zličíně, připravila pro všechny zájemce o svezení novou venkovní trať. Najdete ji hned vedle haly a otevřena je každý nedeštivý krásný den:

Budoucnost ve vodíku? - 2020-03-16



Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar