Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

20.04.2021

Audi A6 e-tron concept - další krok v e-voluci

Audi pokračuje ve své e-voluci směřující k elektromobilitě. Na autosalonu Auto Shanghai 2021 debutuje čtyřdveřový sedan Audi A6 e-tron concept, který předznamenává rodinu velkosériových automobilů s výhradně elektrickým pohonem.

12.02.2021

Prototyp Renault 5 mrká světly

Kultovní auto 70. let, mrknutí oka s rozsvícenými světly, říká vám to něco? Samozřejmě R5! Jeho šibalský pohled je součástí našeho dědictví a prototyp Renaultu 5 nemůže zapřít svého předchůdce.

11.02.2021

Tiger - koncept budoucí mobility

Cílem vozidla TIGER je doprava užitečného nákladu v odlehlém nebo těžko přístupném terénu; za tímto účelem se dokáže pohybovat jako vůz s pohonem všech kol nebo čtyřnohý stroj schopný chůze. Vývoj vozidla zajišťuje společnost New Horizons Studio ze skupiny HMG ve spolupráci s firmami Autodesk a Sundberg-Ferar

17.01.2021

Škoda 130 RS - ikona v novém kabátě

Jak by vypadala legendární ŠKODA 130 RS pohledem dnešních designérů? Vstupte do světa jejich fantazie a zjistěte, co inspiruje Aymerica Chertiera, když prochází kolem nádherného exempláře 130 RS ve ŠKODA AUTO Muzeu.

15.01.2021

Renault 5 - znovuzrození kultovního vozu

Duše značky spočívá v jejích kořenech. Aby značka znovu objevila duši slavných časů, musí se s ní opět spojit a čerpat inspiraci, bez zbytečného lpění na minulosti. To je role prototypu Renault 5.

14.01.2021

Dacia Bigster Concept míří do segmentu C

Bigster Concept je robustní a prostorné vozidlo s délkou 4,6 m. Dychtící po přírodě a prašných cestách, nabízející bez zbytečností vše, co je zásadní pro SUV z tohoto segmentu. Toto SUV ctí úspěšný recept Dacie, zpřístupní segment C za cenu vozidla z nižšího segmentu.

23.12.2020

Peugeot - koncepty z laboratoře

Pro Peugeot není koncepční vůz neprodejným stylistickým cvičením či tréninkem designérské kreativity. Je součástí reálné strategie značky Peugeot. Tvoří image značky a potažmo i designerskou a technologickou vizi. Jde o ekvivalent vztahu „haute couture“ a konfekce ve světě módy.

18.11.2020

Renault Kiger - show-car SUV pro Indii

Představením prototypu Kiger nechává Renault nahlédnout do budoucnosti nového modelu v indické nabídce: originálního SUV, vystihujícího očekávání a potřeby zákazníků, kteří projevují stále větší zálibu ve stylu, dynamice, inovaci a originalitě.

25.10.2019

Mitsubishi Super Height K-Wagon Concept - kombi budoucnosti

Na autosalonu v Tokiu představilo Mitsubishi také studii SUPER HEIGHT K-WAGON CONCEPT, která je ukázkou příští generace vysokého kombi z kategorie minivozů Kei-car, určeného pro řidiče, kteří chtějí cestovat na stále nová místa a delší vzdálenosti.

22.02.2018

Peugeot Rifter 4x4 - koncept pro ženevský autosalon

Koncepční vůz PEUGEOT RIFTER 4×4 CONCEPT, který nabízí specifický, ještě výraznější a nápadnější styl, je určen k cestám do přírody a objevování nových světů. Je vhodný do jakéhokoliv terénu, má pohon všech 4 kol, specifické pneumatiky a o 80 mm vyšší světlou výšku.Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar