Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

23.03.2023

Mitsubishi Triton XRT - koncept pro šestou generaci

Mitsubishi Motors představilo Concept XRT – koncept nového pickupu Triton (na některých trzích L200), jehož uvedení na trh je naplánováno na fiskální rok 2023. Koncept XRT je nyní představován na 44. mezinárodním autosalonu v Bangkoku, který se koná od 21. března do 2. dubna 2023.

12.01.2023

Peugeot Inception Concept - elektromobil budoucnosti

Peugeot Inception Concept ztělesňuje vizi značky z hlediska budoucích elektromobilů. Nový design zdůrazňuje atraktivní vzhled šelmy. Revoluční vzhled interiéru naznačuje nevídané jízdní zážitky. Peugeot Inception Concept, vytvořený design centrem Peugeot pod vedením Matthiase Hossanna, je symbolem proměny značky.

11.01.2023

Světová premiéra konceptu Suzuki eVX

Na Auto Expo 2023 v indickém Dillí představen ve světové premiéře koncept plně elektrického SUV od Suzuki s názvem eVX, který je zároveň prvním globálně strategickým elektromobilem Suzuki.

08.12.2022

Prototyp DS E-Tense Performance - vysoce výkonná laboratoř

Pro společnost DS Automobiles je od jejího založení v roce 2014 elektrifikace základní součástí strategie. Jako první prémiový výrobce zapojený do Formule E využila značka úspěchu v šampionátu 100% elektrických vozů k podpoře svého výzkumu a vývoje směrem k udržitelnější mobilitě.

07.12.2022

Skica nového modelu ID.3

Volkswagen představí na jaře 2023 veřejnosti nový model ID.3. Druhou generací modelu ID.3 naváže Volkswagen na úspěšnou kapitolu své rodiny modelů ID. Dodnes bylo na celém světě dodáno více než půl milionu vozů ID. na základě modulární platformy pro elektromobily MEB.

29.09.2022

Renault 5 Turbo 3E - driftování s baterií

AKTUALIZACE:Velkolepý výstavní vůz, sto procentní elektrický a určený pro driftování, který vzdává hold 50. výročí Renaultu 5 a jeho nejlegendárnějším sportovním verzím Renault 5 Turbo a Turbo 2.

29.09.2022

Citroën Oli - odvážná mobilita zítřka

Pro Citroën je předvídání budoucnosti cenově dostupné osobní mobility posedlostí. Úspěch modelu Ami je ukázkou schopnosti značky přinášet podněty, zpochybňovat status quo a vést k ambicióznímu koncepčnímu vozu, kterým je Citroën Oli.

20.09.2022

ŠKODA VISION GT - digitální designový model

ŠKODA Design přepracoval koncept vozu ŠKODA 1100 OHC z roku 1957. Počítačově animovaný designový model VISION GT představuje studii čistě elektrického závodního vozu značky ŠKODA. Stejně jako jeho historický vzor je i tato designová studie v současnosti k vidění na výstavě „Design a transformace“, která se koná v Bruselu u příležitosti českého předsednictví v Radě Evropské unie.

20.09.2022

Renault Hippie Caviar Motel - nová cesta za dobrodružstvím

Renault představil showcar Hippie Caviar Hotel na bázi modelu Trafic, aby reagoval na rostoucí touhu po cestování a možnostech rozjímat nad přírodou v idylickém prostředí a zároveň si užívat pohodlí a vybavení pětihvězdičkového hotelu.

19.09.2022

Dacia Manifesto - laboratoř nápadů

MANIFESTO je koncept, který v sobě soustřeďuje a opětovně potvrzuje všechny hodnoty, kterými se pyšní značka Dacia. Jednoduchý vůz, ale přesto „cool“, atraktivní, robustní a jako stvořený pro aktivity ve volné přírodě, který zároveň splňuje požadavky hospodárnosti a ekologie.

01.09.2022

Škoda Vision 7S - interiér pro každou situaci

Studií VISION 7S rozvíjí ŠKODA AUTO důsledně koncept interiéru svých vozů, který kombinuje prostorný bezpečný interiér až pro sedm cestujících s kompletní přeměnou přirozeného uživatelského rozhraní HMI (human-machine interaction).

31.08.2022

Škoda Vision 7S - největší škodovka ujede přes 600 km

Sedmimístnou studií VISION 7S dává ŠKODA AUTO poprvé konkrétně nahlédnout do nového designu značky Škod, který se vyznačuje robustním vzhledem, funkčností a autentičností. Baterie s kapacitou 89 kWh umožňuje dojezd více než 600 km v režimu WLTP.

30.08.2022

Škoda prezentuje plány na do budoucna

V rámci strategie NEXT LEVEL – ŠKODA STRATEGY 2030 představuje ŠKODA AUTO novou identitu značky ŠKODA, která zahrnuje nový design, nové logo a velkou změnu firemní identity. ŠKODA AUTO také zrychluje a rozšiřuje svou elektrickou ofenzívu.

28.06.2022

Volkswagen ID. AERO - nový koncept

Volkswagen světovou premiérou koncepčního vozu ID. AERO v Číně naznačuje podobu své první globální elektricky poháněné limuzíny, která bude dynamická, výkonná a mimořádně aerodynamická. Budoucí model bude nabízen v segmentu limuzín vyšší střední třídy.

19.05.2022

Renault odhalil koncept Scenic Vision

Renault píše novou kapitolu své historie inovativním koncepčním vozem, který ukazuje cestu a uvádí v život vizi. Zvenčí předznamenává budoucí plně elektrický rodinný vůz řady Renault. Uvnitř zve pasažéry do nové doby, do budoucnosti, v níž technologie a inovace učiní svět udržitelnějším a šetrnějším k životnímu prostředí.Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar