Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

06.03.2020

Audi představuje koncept pohonu pro e-tron S

Audi pokračuje v kurzu své elektrické ofenzivy. Elektromobily Audi e-tron a Audi e-tron Sportback budou jako modely S ještě agilnější, ostřejší a dynamičtější. Tři elektromotory, z nichž dva jsou uloženy v oblasti zadní nápravy, poskytují dohromady nejvyšší výkon 370 kW a točivý moment 973 N.m.

03.03.2020

Dacia Spring Electric - předzvěst elektromobility

Dacia zůstává věrná své pověsti výrobce vozů, jenž udává směr automobilového trhu, a nyní zahajuje novou éru své historie prezentací Dacia Spring: jde o showcar který předznamenává první elektrický model Dacia.

26.02.2020

DS Aero Sport Lounge posouvá hranice luxusu

Vyšší pozice za volantem, skvělá viditelnost a prvotřídní komfort v kombinaci s aerodynamickou a technickou účinností a dechberoucím designem. Charakter DS AERO SPORT LOUNGE je jedinečný.

25.02.2020

Audi Al:ME - hlavně zážitky

Audi na veletrhu spotřební elektroniky CES 2020 (Consumer Electronics Show) vystavilo vzrušující exponáty – od futuristické vize automobilu až po technologie připravené pro sériovou výrobu.

25.02.2020

Kia Futuron - elektrické SUV kupé 4x4

Kia Motors odhalila nový koncepční model Futuron Concept, naznačující podobu SUV-kupé s pohonem všech kol a novými designovými prvky budoucích elektromobilů. Samotné označení Futuron je složeninou slov ‚future‘ (budoucnost) a ‚on‘ (zapnout) s poukazem na elektrizující charakter budoucích návrhů SUV značky.

05.02.2020

ŠKODA OCTAVIA RS iV v prvních skicách

ŠKODA ukazuje, že v případě nového modelu OCTAVIA RS iV skutečně je na co se těšit. Česká automobilka ukázala tři oficiální designové skici vrcholného sportovního modelu čtvrté generace Octavie, která bude mít premiéru 3. března 2020 na autosalonu v Ženevě.

03.02.2020

Škoda Vision IN pro indický trh

Na autosalonu Auto Expo 2020 v Dillí slaví společnost ŠKODA AUTO hned dvě premiéry. Studie VISION IN je první vůz, který vznikl v rámci projektu INDIA 2.0. Jedná se zároveň o první model postavený na nové modulární platformě MQB-A0-IN.

21.11.2019

Hyundai odhalil studii Vision T

Hyundai na autosalonu AutoMobility LA 2019 představil inovativní studii externě nabíjitelného SUV s označením Vision T, který je sedmým koncepčním vozem designérského centra Hyundai v řadě studií.

31.10.2019

V Tokiu byl odhalen koncept nového Subaru Levorg

Na 46. autosalonu v Tokiu byl představen koncept druhé generace Subaru Levorg, který je již velmi blízko k produkčnímu vozu – na domácím japonském trhu se totiž nový Levorg začne prodávat už ve druhé polovině příštího roku.

29.10.2019

Hyundai Veloster Grappler - kompaktní sportovní offroad

Hyundai odhalí na veletrhu SEMA 2019 koncepční vůz Veloster Grappler. Studie disponuje vyšší světlou výškou a vynikajícími nájezdovými úhly vpředu i vzadu. Díky tomu nabízí výjimečné terénní vlastnosti.

29.10.2019

Mitsubishi Engelberg Tourer - hybridní studie 4WD

Mitsubishi Engelberg Tourer, SUV se třemi řadami sedadel využívá systém pohonu ‚Twin Motor PHEV‘, odladěný a vyzkoušený v modelu Outlander PHEV; ten doplňuje o technologii elektrifikace příští generace a systém řízení pohonu všech kol.

25.10.2019

Mitsubishi Super Height K-Wagon Concept - kombi budoucnosti

Na autosalonu v Tokiu představilo Mitsubishi také studii SUPER HEIGHT K-WAGON CONCEPT, která je ukázkou příští generace vysokého kombi z kategorie minivozů Kei-car, určeného pro řidiče, kteří chtějí cestovat na stále nová místa a delší vzdálenosti.

14.10.2019

Toyota Mirai druhé generace

Toyota v roce 2014 překvapila svět uvedením vodíkového sedanu Mirai. Nyní je automobilka připravena posunout svoji technologii bezemisního elektromobilu na palivové články (FCEV) na novou úroveň, což dokládá ukázka modelu Mirai druhé generace.

01.10.2019

Hyundai představil elektromobil 45

Hyundai Motor Company odhalil koncepční elektromobil „45“, který je vzpomínkou na historické kořeny značky. Míří však do budoucnosti, pro niž zvěstuje novou éru automobilového designu Hyundai se zaměřením na elektrifikaci, autonomní jízdu, inteligentní technologie a ekologickou mobilitu.

25.09.2019

Peugeot Boxer 4x4 Concept - obytňák do terénu

Peugeot Boxer si svým stylem a inovativními materiály získal od uvedení na trh již 720 000 zákazníků. Nyní se pro výstavu vozidel určených pro rekreaci a volný čas - Salon des Véhicules de Loisirs 2019 – přeměňuje v obytný automobil s pohonem všech kol.

12.09.2019

Audi Al Trail - elektricky už i do terénu

Čtyřmístná studie Audi AI:TRAIL quattro kombinuje funkci automatizované jízdy s vynikající průchodností terénem. Kabina, prosklená až do oblasti podlahy, umožňuje výhled všemi směry. Kapacita akumulátorů zajišťuje dostatečný dojezd dokonce i mimo oblasti s dobrým pokrytím sítěmi nabíjecích stanic.

06.06.2019

Škoda Mountiaq - žákovská studie pro dobrodružství

Žáci Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO představili po osmi měsících intenzivní práce vůz ŠKODA MOUNTIAQ, působivý pickup na bázi modelu KODIAQ.

29.05.2019

Opel představil studii O-Team Zafira Life

Opel na závodní okruh Oschersleben přivezl i unikátní studii „O-Team Zafira Life“. Jak už název naznačkuje, tato studie je inspirována vanem GMC Vandura, který přepravoval hrdiny kultovního amerického televizního akčního seriálu “A-Team” z 80. let minulého století.

16.04.2019

Studie ID. ROOMZZ - světová premiéra v Šanghaji

Volkswagen představil ještě před začátkem autosalonu Auto Shanghai, na akci „Brand SUV Night“, nejnovějšího člena rodiny ID., studii ID. ROOMZZ.

04.04.2019

SEAT el-Born - příchod elektrické mobility

SEAT el-Born je první 100% elektromobil postavený na platformě MEB koncernu Volkswagen. Koncept byl pojmenován po jedné z ikonických čtvrtí Barcelony, která byla pro konstruktéry a inženýry inspirací. Ti vytvořili sportovní vůz s nejmodernějšími technologiemi elektrického pohonu.Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar