Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

28.06.2022

Volkswagen ID. AERO - nový koncept

Volkswagen světovou premiérou koncepčního vozu ID. AERO v Číně naznačuje podobu své první globální elektricky poháněné limuzíny, která bude dynamická, výkonná a mimořádně aerodynamická. Budoucí model bude nabízen v segmentu limuzín vyšší střední třídy.

19.05.2022

Renault odhalil koncept Scenic Vision

Renault píše novou kapitolu své historie inovativním koncepčním vozem, který ukazuje cestu a uvádí v život vizi. Zvenčí předznamenává budoucí plně elektrický rodinný vůz řady Renault. Uvnitř zve pasažéry do nové doby, do budoucnosti, v níž technologie a inovace učiní svět udržitelnějším a šetrnějším k životnímu prostředí.

08.02.2022

DS E-Tense Performance jako výkonná laboratoř

Pro společnost DS Automobiles je od jejího založení v roce 2014 elektrifikace základní součástí strategie. Jako první prémiový výrobce zapojený do Formule E využila značka úspěchu v šampionátu 100% elektrických vozů k podpoře svého výzkumu a vývoje směrem k udržitelnější mobilitě.

06.01.2022

Citroën představuje vizi mobility

Koncept autonomní mobility Citroën Autonomous Mobility Vision se společně s vozem Citroën Ami vydal do Las Vegas, aby spolu překvapily a ohromily návštěvníky veletrhu CES a představily know-how a inovace Citroënu, které pomáhají řešit současné i budoucí výzvy v oblasti mobility.

17.12.2021

Citroën My Ami Buggy Concept

Citroën My Ami Buggy Concept je pozvánkou pro všechny, kdo milují nezávislost a kdo se na cestách na silnicích nebo při jízdě po pláži budou chtít cítit dobrodružně. My Ami Buggy Concept je zábavný vůz určený pro víkendy, dovolenou u moře nebo v přírodě, který si uživatele získá svou praktičností.

08.12.2021

Nový Volkswagen Amarok - Z Jižní Afriky do světa

Mezi přednosti nového modelu Volkswagen Amarok budou patřit mnohostrannost a terénní vlastnosti. Prémiový pick-up, vyvíjený týmy v Austrálii a Evropě, se bude vyrábět v Jižní Africe. Volkswagen Užitkové vozy oslaví světovou premiéru nového modelu Amarok v roce 2022, na český trh bude uveden v první polovině roku 2023.

02.12.2021

Vodíkový Lexus míří do terénu

Lexus odhalil nové koncepční vodíkové vozidlo pro jízdu s prakticky nulovými emisemi v kombinaci s extrémními terénními schopnostmi. Jeho název zní zkráceně ROV, tedy Recreational Off-highway Vehicle, v překladu rekreační vozidlo pro jízdy mimo zpevněné cesty.

26.11.2021

Renault AIR4 nepotřebuje silnici

Za účelem zakončení oslav 60. výročí modelu 4L v plné kráse se značka spojila s design hubem TheArsenale, aby vytvořila futuristický showcar, novou interpretaci tohoto ikonického modelu. Rok 2021 je rokem šedesátého výročí Renaultu 4L, vozu, jehož bylo za 30 let jeho výroby prodáno více než 8 milionů ve více než 100 zemích. Model 4L je více než vozidlo, je to skutečná ikona.

18.11.2021

Kia Concept EV9 představen na AutoMobility LA

Po nedávném uvedení modelu EV6, který v krátké době získal mezinárodní uznání, představila značka Kia v rámci AutoMobility LA nadčasový koncept čistě elektrického SUV s označením Kia Concept EV9. Model naznačuje budoucnost směřování čistě elektrických modelů značky Kia.

09.11.2021

CUPRA UrbanRebel Concept v pohybu

CUPRA představila svou novou designovou vizi v podobě studie inspirované závodními vozy, která položí základy pro budoucí 100% městský elektromobil. Ale CUPRA UrbanRebel Concept není jen studií. Poprvé můžeme tento vůz vidět i na zkušebním okruhu.

20.09.2021

Citroën C5 X - návrat do segmentu velkých cestovních vozů

Citroën se vrací do segmentu velkých cestovních vozů s odvážným modelem CX 5, který přináší do tradičního prémiového segmentu nové možnosti. Pro designéry to znamenalo velkou výzvu. Podařilo se jim dodat hatchbacku „nové generace“ jednotnost a charakter. Model tak reaguje na měnící se očekávání zákazníků.

10.09.2021

CUPRA představuje Tavascan Extreme E Concept

Značka CUPRA dala studii CUPRA Tavascan Extreme E Concept nepřehlédnutelným způsobem do vínku svou DNA. Závodní terénní elektromobil představuje další fázi účasti značky v seriálu dobrodružných závodů Extreme E. Studie navíc naznačuje designový styl pro budoucí sériově vyráběný model CUPRA Tavascan.

25.08.2021

Renault Hippie Caviar Hotel pětihvězdičkový hotel

Renault Design si vybral nový Renault Trafic jako představu kočovného života s veškerým prostorem, komfortem a modularitou potřebnou pro všechny cesty. Díky rozměrům dodávky je také snadné zaparkovat a žít bez omezení.CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar