Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

29.09.2022

Renault 5 Turbo 3E - driftování s baterií

AKTUALIZACE:Velkolepý výstavní vůz, sto procentní elektrický a určený pro driftování, který vzdává hold 50. výročí Renaultu 5 a jeho nejlegendárnějším sportovním verzím Renault 5 Turbo a Turbo 2.

29.09.2022

Citroën Oli - odvážná mobilita zítřka

Pro Citroën je předvídání budoucnosti cenově dostupné osobní mobility posedlostí. Úspěch modelu Ami je ukázkou schopnosti značky přinášet podněty, zpochybňovat status quo a vést k ambicióznímu koncepčnímu vozu, kterým je Citroën Oli.

20.09.2022

ŠKODA VISION GT - digitální designový model

ŠKODA Design přepracoval koncept vozu ŠKODA 1100 OHC z roku 1957. Počítačově animovaný designový model VISION GT představuje studii čistě elektrického závodního vozu značky ŠKODA. Stejně jako jeho historický vzor je i tato designová studie v současnosti k vidění na výstavě „Design a transformace“, která se koná v Bruselu u příležitosti českého předsednictví v Radě Evropské unie.

20.09.2022

Renault Hippie Caviar Motel - nová cesta za dobrodružstvím

Renault představil showcar Hippie Caviar Hotel na bázi modelu Trafic, aby reagoval na rostoucí touhu po cestování a možnostech rozjímat nad přírodou v idylickém prostředí a zároveň si užívat pohodlí a vybavení pětihvězdičkového hotelu.

19.09.2022

Dacia Manifesto - laboratoř nápadů

MANIFESTO je koncept, který v sobě soustřeďuje a opětovně potvrzuje všechny hodnoty, kterými se pyšní značka Dacia. Jednoduchý vůz, ale přesto „cool“, atraktivní, robustní a jako stvořený pro aktivity ve volné přírodě, který zároveň splňuje požadavky hospodárnosti a ekologie.

01.09.2022

Škoda Vision 7S - interiér pro každou situaci

Studií VISION 7S rozvíjí ŠKODA AUTO důsledně koncept interiéru svých vozů, který kombinuje prostorný bezpečný interiér až pro sedm cestujících s kompletní přeměnou přirozeného uživatelského rozhraní HMI (human-machine interaction).

31.08.2022

Škoda Vision 7S - největší škodovka ujede přes 600 km

Sedmimístnou studií VISION 7S dává ŠKODA AUTO poprvé konkrétně nahlédnout do nového designu značky Škod, který se vyznačuje robustním vzhledem, funkčností a autentičností. Baterie s kapacitou 89 kWh umožňuje dojezd více než 600 km v režimu WLTP.

30.08.2022

Škoda prezentuje plány na do budoucna

V rámci strategie NEXT LEVEL – ŠKODA STRATEGY 2030 představuje ŠKODA AUTO novou identitu značky ŠKODA, která zahrnuje nový design, nové logo a velkou změnu firemní identity. ŠKODA AUTO také zrychluje a rozšiřuje svou elektrickou ofenzívu.

28.06.2022

Volkswagen ID. AERO - nový koncept

Volkswagen světovou premiérou koncepčního vozu ID. AERO v Číně naznačuje podobu své první globální elektricky poháněné limuzíny, která bude dynamická, výkonná a mimořádně aerodynamická. Budoucí model bude nabízen v segmentu limuzín vyšší střední třídy.

19.05.2022

Renault odhalil koncept Scenic Vision

Renault píše novou kapitolu své historie inovativním koncepčním vozem, který ukazuje cestu a uvádí v život vizi. Zvenčí předznamenává budoucí plně elektrický rodinný vůz řady Renault. Uvnitř zve pasažéry do nové doby, do budoucnosti, v níž technologie a inovace učiní svět udržitelnějším a šetrnějším k životnímu prostředí.

08.02.2022

DS E-Tense Performance jako výkonná laboratoř

Pro společnost DS Automobiles je od jejího založení v roce 2014 elektrifikace základní součástí strategie. Jako první prémiový výrobce zapojený do Formule E využila značka úspěchu v šampionátu 100% elektrických vozů k podpoře svého výzkumu a vývoje směrem k udržitelnější mobilitě.

06.01.2022

Citroën představuje vizi mobility

Koncept autonomní mobility Citroën Autonomous Mobility Vision se společně s vozem Citroën Ami vydal do Las Vegas, aby spolu překvapily a ohromily návštěvníky veletrhu CES a představily know-how a inovace Citroënu, které pomáhají řešit současné i budoucí výzvy v oblasti mobility.

17.12.2021

Citroën My Ami Buggy Concept

Citroën My Ami Buggy Concept je pozvánkou pro všechny, kdo milují nezávislost a kdo se na cestách na silnicích nebo při jízdě po pláži budou chtít cítit dobrodružně. My Ami Buggy Concept je zábavný vůz určený pro víkendy, dovolenou u moře nebo v přírodě, který si uživatele získá svou praktičností.

08.12.2021

Nový Volkswagen Amarok - Z Jižní Afriky do světa

Mezi přednosti nového modelu Volkswagen Amarok budou patřit mnohostrannost a terénní vlastnosti. Prémiový pick-up, vyvíjený týmy v Austrálii a Evropě, se bude vyrábět v Jižní Africe. Volkswagen Užitkové vozy oslaví světovou premiéru nového modelu Amarok v roce 2022, na český trh bude uveden v první polovině roku 2023.Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar