Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

29.01.2024

Hyper Force Concept - příští generace elektrického superportu

Na veletrhu Japan Mobility Show představil Nissan koncept vozu Nissan Hyper Force, který je výrazným završením inovativní série pěti "hyper" koncepčních vozidel. Před zahájením výstavy byl každý týden odhalen jeden koncept elektromobilu,

24.01.2024

Kia představuje koncepty PBV

Kia na veletrhu spotřební elektroniky CES 2024 v Las Vegas odhalila koncept speciálního vozidla (PBV). Aktivity na poli PBV budou zpočátku zahrnovat nové modulární vozidlo s označením Kia PV5;

10.01.2024

Honda představila koncepty elektromobilů

Honda představila „Honda 0 Series“, novou řadu elektromobilů, kterou uvede v roce 2026, se světovou premiérou dvou konceptů, konkrétně Saloon a Space-Hub, na veletrhu CES 2024 v Las Vegas, Nevada, USA.

23.11.2023

Toyota ukázala řízení auta s pomocí AI

Výzkumné centrum Toyota Research Institute (TRI) představilo novinářům koncepty a simulátory využívající umělou inteligenci v oblasti bezpečnosti a autonomního řízení.

18.11.2023

Unikátní Peugeot Inception Concept se představil v Praze

Návštěvníci veletrhu čisté mobility e-Salon si mohli prohlédnout unikátní Peugeot Inception Concept. který otevírá svým novým pojetím designu novou éru a ztělesňuje vizi značky z hlediska budoucích elektromobilů. Nový design zdůrazňuje atraktivní vzhled šelmy. Podruhé byl představen na tiskové konferenci předpremiéry Peugeotu 3008.

02.11.2023

Renault Niagara Concept - předzvěst nových modelů

Niagara Concept přináší svěží vzduch a modernost. Díky své velmi silné osobnosti a naprosto moderním liniím je koncept náhledem do stylu budoucí řady Renault, která bude postavena na nové modulární platformě.

08.08.2023

VW California CONCEPT budoucnost modelové řady

V roce 1988 debutoval ve světové premiéře na veletrhu Caravan Salon první model California na základě modelu VW Bus (T3). Přesně o 35 let a 260 000 vyrobených exemplářů později představí Volkswagen Užitkové vozy na největší výstavě svého druhu v Düsseldorfu ve světové premiéře studii California CONCEPT.Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar