Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

12.05.2020

Hyundai N odhalil prototyp nového sportovního vozu RM19

Hyundai Motor Company představil před časem sportovní vůz Hyundai N RM19 (Racing Midship) se závodní technikou. Označení prototypu značky N odkazuje na uložení motoru uprostřed. Tato zásadní odlišnost umožňuje dosáhnout vyvážených jízdních vlastností na úrovni supersportovních vozů a agility s nízkým polárním momentem setrvačnosti.

27.04.2020

DS Aero Sport Lounge - prémiový koncept

Koncepční vůz by nikdy neměl být jen výplodem fantazie. Měl by být výsledkem výzkumu a odrážet směr, kam se značka hodlá vydat v budoucnosti. DS Aero Sport Lounge představuje střednědobou vizi společnosti DS Automobiles. Koncept bude veřejnosti odhalen po zrušení nouzového stavu.

06.03.2020

Audi představuje koncept pohonu pro e-tron S

Audi pokračuje v kurzu své elektrické ofenzivy. Elektromobily Audi e-tron a Audi e-tron Sportback budou jako modely S ještě agilnější, ostřejší a dynamičtější. Tři elektromotory, z nichž dva jsou uloženy v oblasti zadní nápravy, poskytují dohromady nejvyšší výkon 370 kW a točivý moment 973 N.m.

03.03.2020

Dacia Spring Electric - předzvěst elektromobility

Dacia zůstává věrná své pověsti výrobce vozů, jenž udává směr automobilového trhu, a nyní zahajuje novou éru své historie prezentací Dacia Spring: jde o showcar který předznamenává první elektrický model Dacia.

26.02.2020

DS Aero Sport Lounge posouvá hranice luxusu

Vyšší pozice za volantem, skvělá viditelnost a prvotřídní komfort v kombinaci s aerodynamickou a technickou účinností a dechberoucím designem. Charakter DS AERO SPORT LOUNGE je jedinečný.

25.02.2020

Audi Al:ME - hlavně zážitky

Audi na veletrhu spotřební elektroniky CES 2020 (Consumer Electronics Show) vystavilo vzrušující exponáty – od futuristické vize automobilu až po technologie připravené pro sériovou výrobu.

25.02.2020

Kia Futuron - elektrické SUV kupé 4x4

Kia Motors odhalila nový koncepční model Futuron Concept, naznačující podobu SUV-kupé s pohonem všech kol a novými designovými prvky budoucích elektromobilů. Samotné označení Futuron je složeninou slov ‚future‘ (budoucnost) a ‚on‘ (zapnout) s poukazem na elektrizující charakter budoucích návrhů SUV značky.

05.02.2020

ŠKODA OCTAVIA RS iV v prvních skicách

ŠKODA ukazuje, že v případě nového modelu OCTAVIA RS iV skutečně je na co se těšit. Česká automobilka ukázala tři oficiální designové skici vrcholného sportovního modelu čtvrté generace Octavie, která bude mít premiéru 3. března 2020 na autosalonu v Ženevě.

03.02.2020

Škoda Vision IN pro indický trh

Na autosalonu Auto Expo 2020 v Dillí slaví společnost ŠKODA AUTO hned dvě premiéry. Studie VISION IN je první vůz, který vznikl v rámci projektu INDIA 2.0. Jedná se zároveň o první model postavený na nové modulární platformě MQB-A0-IN.

21.11.2019

Hyundai odhalil studii Vision T

Hyundai na autosalonu AutoMobility LA 2019 představil inovativní studii externě nabíjitelného SUV s označením Vision T, který je sedmým koncepčním vozem designérského centra Hyundai v řadě studií.

31.10.2019

V Tokiu byl odhalen koncept nového Subaru Levorg

Na 46. autosalonu v Tokiu byl představen koncept druhé generace Subaru Levorg, který je již velmi blízko k produkčnímu vozu – na domácím japonském trhu se totiž nový Levorg začne prodávat už ve druhé polovině příštího roku.

29.10.2019

Hyundai Veloster Grappler - kompaktní sportovní offroad

Hyundai odhalí na veletrhu SEMA 2019 koncepční vůz Veloster Grappler. Studie disponuje vyšší světlou výškou a vynikajícími nájezdovými úhly vpředu i vzadu. Díky tomu nabízí výjimečné terénní vlastnosti.

29.10.2019

Mitsubishi Engelberg Tourer - hybridní studie 4WD

Mitsubishi Engelberg Tourer, SUV se třemi řadami sedadel využívá systém pohonu ‚Twin Motor PHEV‘, odladěný a vyzkoušený v modelu Outlander PHEV; ten doplňuje o technologii elektrifikace příští generace a systém řízení pohonu všech kol.

25.10.2019

Mitsubishi Super Height K-Wagon Concept - kombi budoucnosti

Na autosalonu v Tokiu představilo Mitsubishi také studii SUPER HEIGHT K-WAGON CONCEPT, která je ukázkou příští generace vysokého kombi z kategorie minivozů Kei-car, určeného pro řidiče, kteří chtějí cestovat na stále nová místa a delší vzdálenosti.

14.10.2019

Toyota Mirai druhé generace

Toyota v roce 2014 překvapila svět uvedením vodíkového sedanu Mirai. Nyní je automobilka připravena posunout svoji technologii bezemisního elektromobilu na palivové články (FCEV) na novou úroveň, což dokládá ukázka modelu Mirai druhé generace.

01.10.2019

Hyundai představil elektromobil 45

Hyundai Motor Company odhalil koncepční elektromobil „45“, který je vzpomínkou na historické kořeny značky. Míří však do budoucnosti, pro niž zvěstuje novou éru automobilového designu Hyundai se zaměřením na elektrifikaci, autonomní jízdu, inteligentní technologie a ekologickou mobilitu.

25.09.2019

Peugeot Boxer 4x4 Concept - obytňák do terénu

Peugeot Boxer si svým stylem a inovativními materiály získal od uvedení na trh již 720 000 zákazníků. Nyní se pro výstavu vozidel určených pro rekreaci a volný čas - Salon des Véhicules de Loisirs 2019 – přeměňuje v obytný automobil s pohonem všech kol.

04.04.2019

SEAT el-Born - příchod elektrické mobility

SEAT el-Born je první 100% elektromobil postavený na platformě MEB koncernu Volkswagen. Koncept byl pojmenován po jedné z ikonických čtvrtí Barcelony, která byla pro konstruktéry a inženýry inspirací. Ti vytvořili sportovní vůz s nejmodernějšími technologiemi elektrického pohonu.

15.03.2019

Piëch Mark Zero - ve stopách pradědečka

Přesně před sedmdesáti roky se značka Porsche poprvé představila na mezinárodním autosalonu v Ženevě a od té doby patří k pravidelným vystavovatelům. Nechyběla ani na letošním ročníku a svým způsobem hned dvakrát.

12.03.2019

Alfa Romeo Tonale - hybridní plug-in

Na mezinárodním autosalonu v Ženevě představuje Alfa Romeo svou vizi elektrifikace, v podobě nového konceptu středně velkého SUV Alfa Romeo Tonale, prvního plug-in hybridního vozu italské značky.Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar