Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

20.09.2021

Citroën C5 X - návrat do segmentu velkých cestovních vozů

Citroën se vrací do segmentu velkých cestovních vozů s odvážným modelem CX 5, který přináší do tradičního prémiového segmentu nové možnosti. Pro designéry to znamenalo velkou výzvu. Podařilo se jim dodat hatchbacku „nové generace“ jednotnost a charakter. Model tak reaguje na měnící se očekávání zákazníků.

10.09.2021

CUPRA představuje Tavascan Extreme E Concept

Značka CUPRA dala studii CUPRA Tavascan Extreme E Concept nepřehlédnutelným způsobem do vínku svou DNA. Závodní terénní elektromobil představuje další fázi účasti značky v seriálu dobrodružných závodů Extreme E. Studie navíc naznačuje designový styl pro budoucí sériově vyráběný model CUPRA Tavascan.

25.08.2021

Renault Hippie Caviar Hotel pětihvězdičkový hotel

Renault Design si vybral nový Renault Trafic jako představu kočovného života s veškerým prostorem, komfortem a modularitou potřebnou pro všechny cesty. Díky rozměrům dodávky je také snadné zaparkovat a žít bez omezení.

20.04.2021

Audi A6 e-tron concept - další krok v e-voluci

Audi pokračuje ve své e-voluci směřující k elektromobilitě. Na autosalonu Auto Shanghai 2021 debutuje čtyřdveřový sedan Audi A6 e-tron concept, který předznamenává rodinu velkosériových automobilů s výhradně elektrickým pohonem.

12.02.2021

Prototyp Renault 5 mrká světly

Kultovní auto 70. let, mrknutí oka s rozsvícenými světly, říká vám to něco? Samozřejmě R5! Jeho šibalský pohled je součástí našeho dědictví a prototyp Renaultu 5 nemůže zapřít svého předchůdce.

11.02.2021

Tiger - koncept budoucí mobility

Cílem vozidla TIGER je doprava užitečného nákladu v odlehlém nebo těžko přístupném terénu; za tímto účelem se dokáže pohybovat jako vůz s pohonem všech kol nebo čtyřnohý stroj schopný chůze. Vývoj vozidla zajišťuje společnost New Horizons Studio ze skupiny HMG ve spolupráci s firmami Autodesk a Sundberg-Ferar

17.01.2021

Škoda 130 RS - ikona v novém kabátě

Jak by vypadala legendární ŠKODA 130 RS pohledem dnešních designérů? Vstupte do světa jejich fantazie a zjistěte, co inspiruje Aymerica Chertiera, když prochází kolem nádherného exempláře 130 RS ve ŠKODA AUTO Muzeu.

15.01.2021

Renault 5 - znovuzrození kultovního vozu

Duše značky spočívá v jejích kořenech. Aby značka znovu objevila duši slavných časů, musí se s ní opět spojit a čerpat inspiraci, bez zbytečného lpění na minulosti. To je role prototypu Renault 5.

14.01.2021

Dacia Bigster Concept míří do segmentu C

Bigster Concept je robustní a prostorné vozidlo s délkou 4,6 m. Dychtící po přírodě a prašných cestách, nabízející bez zbytečností vše, co je zásadní pro SUV z tohoto segmentu. Toto SUV ctí úspěšný recept Dacie, zpřístupní segment C za cenu vozidla z nižšího segmentu.

23.12.2020

Peugeot - koncepty z laboratoře

Pro Peugeot není koncepční vůz neprodejným stylistickým cvičením či tréninkem designérské kreativity. Je součástí reálné strategie značky Peugeot. Tvoří image značky a potažmo i designerskou a technologickou vizi. Jde o ekvivalent vztahu „haute couture“ a konfekce ve světě módy.

18.11.2020

Renault Kiger - show-car SUV pro Indii

Představením prototypu Kiger nechává Renault nahlédnout do budoucnosti nového modelu v indické nabídce: originálního SUV, vystihujícího očekávání a potřeby zákazníků, kteří projevují stále větší zálibu ve stylu, dynamice, inovaci a originalitě.

25.10.2019

Mitsubishi Super Height K-Wagon Concept - kombi budoucnosti

Na autosalonu v Tokiu představilo Mitsubishi také studii SUPER HEIGHT K-WAGON CONCEPT, která je ukázkou příští generace vysokého kombi z kategorie minivozů Kei-car, určeného pro řidiče, kteří chtějí cestovat na stále nová místa a delší vzdálenosti.

22.02.2018

Peugeot Rifter 4x4 - koncept pro ženevský autosalon

Koncepční vůz PEUGEOT RIFTER 4×4 CONCEPT, který nabízí specifický, ještě výraznější a nápadnější styl, je určen k cestám do přírody a objevování nových světů. Je vhodný do jakéhokoliv terénu, má pohon všech 4 kol, specifické pneumatiky a o 80 mm vyšší světlou výšku.Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar