Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

VW California CONCEPT budoucnost modelové řady

V roce 1988 debutoval ve světové premiéře na veletrhu Caravan Salon první model California na základě modelu VW Bus (T3). Přesně o 35 let a 260 000 vyrobených exemplářů později představí Volkswagen Užitkové vozy na největší výstavě svého druhu v Düsseldorfu ve světové premiéře studii California CONCEPT.

Budoucí California na základě dlouhého Multivanu bude v této třídě znovu jedinečná. Další inovativní nápady navíc umocní duální koncept MPV pro každodenní provoz, které se během chvilky promění v kempovací automobil pro jakékoli cestovatelské dobrodružství. Nabídne poprvé výhody plug-in hybridní technologieNový model bude navíc dokonale připraven na překonávání dlouhých vzdáleností, a tak poskytne posádce pocit jistoty i mimo hlavní dopravní trasy.

California je víc než jen MPV pro kempování. Dosud bylo prodáno více než 260 000 exemplářů čtyř generací tohoto kompaktního kempovacího vozu. Všechny mají společný jeden důležitý detail: výklopnou střechu. Stan v téměř dvoumetrové výšce. A proto bude samozřejmě i California CONCEPT stát v Düsseldorfu s výklopnou střechou.


VW 8.8.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar