Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Toyota F3R - mobilní pokoj

Nejnovější studii futuristického minivanu, která byla prezentována v Detroitu, nazvala Toyota poněkud tajemně F3R. Představuje exkluzivní automobil moderního životního stylu.

Přes ryzý funkčnost má „krabice“ nabídnout hodně místa pro

relaxování.
K tomu účelu slouží především dlouhý rozvor, který cestujícím v třetí řadě sedadel nabízí dostatečné pohodlí pro jejich nohy. Konečně celý interiér je prostorný a v ničem si nezadá s dobře vybaveným obývacím pokojem.
Červená kožená sedadla a modré osvětlení jako by přímo lákaly k odpočinku. Stačí jen zastavit, otočit sedadlo řidiče, sedadlo spolujezdce zase přeměnit v lůžko a pravé a střední sedadlo druhé řady schovat pod podlahu. Zbývající levé sedadlo vytvoří společně se sedadly třetí řady rohovou lavici. Pak se už můžete pohodlně natáhnout a na dvou plátnech sledovat film nebo hrát videohry.
Mohutné MPV zaujme vedle variabilního interiéru také designem, jehož šípovitý tvar a agresivní příď má společně s 22“ koly zdůraznit sportovní charakter a dynamiku vozu.
Toyota F3R Concept ukazuje, že automobil může být zvláště pro mladé řidiče něčím víc, než jen pouhým dopravním prostředkem.

Aleš Hodouš

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar