Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Renault Trezor - nejkrásnější koncept 2016

Renault TREZOR získal cenu pro nejkrásnější koncept roku 2016 u příležitosti 32. ročníku přehlídky Festival International de l’Automobile, která se konala v Paříži v Invalides.

Renault TREZOR je elektrické GT ztělesňující technologie a stylistické prvky, které se objeví na budoucích modelech značky Renault. Linie konceptu TREZOR jsou smyslné a rafinované, jeho asertivní příď se honosí světelným podpisem ve tvaru písmene „C“. Budoucí modely značky Renault zdědí DNA konceptu TREZOR, inspirují se jeho fluidními liniemi a budou ještě dospělejší.

Interiér konceptu je orientován na řidiče a jízdní zážitky, navíc je vybaven velkou dotykovou obrazovkou, která posiluje dojem pilotního prostoru. Toto personalizovatelné rozhraní kontrastuje s luxusní kůží a dřevem v kabině. Interiéry nádcházejících modelů Renault budou inspirovány tímto stylingem i technologiemi.

Po dobu trvání přehlídky Festival International de l’Automobile bude Renault TREZOR vystaven v pařížské Invalidovně po boku dalších konceptů vybraných odbornou porotou.


Renault 3.2.2017

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar