Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Renault Hippie Caviar Motel - nová cesta za dobrodružstvím

Renault představil showcar Hippie Caviar Hotel na bázi modelu Trafic, aby reagoval na rostoucí touhu po cestování a možnostech rozjímat nad přírodou v idylickém prostředí a zároveň si užívat pohodlí a vybavení pětihvězdičkového hotelu.

Právě s cílem uspokojit stejnou touhu přišel loni v červenci na trh zcela nový Renault Trafic SpaceNomad, první přestavěná verze dodávky dostupná přímo z katalogu.Renault nyní přešel k druhému dějství své produktové strategie pro vozy pro volný čas, a to s předváděcím vozem Hippie Caviar Motel.Tato přestavěná dodávka, postavená na základě zcela nového modelu Kangoo L2 E-Tech Electric, je toulavým, všestranným a svižným přístřeškem pro dobrodružné a sportovní nadšence, kteří mají rádi široká prostranství a vzrušení.Je navržen jako základní tábor, který může bez námahy přeskakovat z jednoho místa na druhé: Hippie Caviar Motel má dojezd 285 km1 a k jeho prodloužení o 170 km1 stačí pouhých 30 minut. Jeho motor má výkon 90 kW (120 k) a je napájen baterií o kapacitě 45 kWh schopnou dobíjet až 80 kW stejnosměrného proudu.Několik chytrých úložných prostorů umožňuje přepravu sportovních souprav uvnitř i vně vozidla.
Střešní nosič pojme lyže a ještě zbude dost místa na obrovskou panoramatickou střechu, abyste si po sklopení lavice do pohodlného lůžka mohli užívat hvězd.Tento předváděcí vůz také překypuje příklady strategie Renaultu pro snižování emisí uhlíku během celého životního cyklu vozidla - včetně polic a podlahy z recyklovaných pneumatik a korku a plně elektrického pohonu.


Bohatý výběr důmyslných řešení pro ukládání různých předmětů dává dostatek prostoru pro sportovní výbavu uvnitř vozidla i na jeho karoserii.
Sklopením opěradla zadního sedadla vytvoříte lůžko, na kterém si můžete velkým střešním oknem užívat pohledu na noční oblohu. Ze střešních lišt se dá snadno vytvořit nosič pro přepravu lyží.
Tento elektrický automobil je v dokonalém souladu se strategií společnosti Renault zaměřenou na snižování emisí CO2 během celé doby životnosti vozidla, což dokazuje i použití recyklovaných a recyklovatelných materiálů, jako korek, nebo poličky a podlahy z recyklovaných pneumatik.
Renault 20.9.2022


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Muzeum Lomnice nad Popelkou
Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar