Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Mitsubishi Super Height K-Wagon Concept - kombi budoucnosti

Na autosalonu v Tokiu představilo Mitsubishi také studii SUPER HEIGHT K-WAGON CONCEPT, která je ukázkou příští generace vysokého kombi z kategorie minivozů Kei-car, určeného pro řidiče, kteří chtějí cestovat na stále nová místa a delší vzdálenosti.

Čelní partie vychází z koncepce dynamického štítu, zde v kombinaci s lakovanou ocelovou lištou v kolmém postavení vůči horizontálně ztvárněné masce chladiče. Z profilu zaujme dynamickým charakterem se siluetou kabiny s dlouhým rozvorem. Černé dekory prahů karoserie a lemy blatníků zdůrazňují charakter SUV.


Lakování karoserie je dvoubarevnou kombinací olivově zelené a bílé se stříbrnými střešními ližinami. V zájmu jednotného vzhledu jsou kola lakována ve stejném odstínu jako karoserie.
Vůz nabízí velkoryse otevřený interiér a s ohledem na rodinné využití klade důraz zejména na velký prostor pro cestující vzadu. Díky zadnímu dveřnímu otvoru a místu pro nohy na zadních sedadlech, největšímu v dané třídě, je garantováno pohodlí všech cestujících.


Elegantní a luxusní interiér staví na motivu hnědé se všudypřítomnými oranžovými akcenty. Umělou kůži na sedadlech zkrášluje diamantový vzor prošívání, evokující luxusní atmosféru.
Mitsubishi koncept vybavilo paketem technologií preventivní bezpečnosti e-Assist – včetně systému MI-PILOT na udržování vozidla v jízdním pruhu na dálnici, systému zmírňování následků čelní kolize a systému proti nechtěnému zrychlení vozidla – díky nimž je tento vůz zařazen do kategorie Support Car S Wide dle klasifikace japonského Ministerstva hospodářství; Mitsubishi touto cestou snižuje únavu řidiče při současném zvýšení bezpečnosti a pocitu bezpečí celé posádky.


Mitsubishi 25.10.2019Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar