Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Kia Rondo SX jako sportovní studie

Koncem loňského roku uvedla Kia na severoamerický trh nový crossover Rondo. Nyní posunuje laťku ještě o trochu výše a na Auto Show v Chiacagu se pochlubila konceptem Rondo SX.

Sportovně laděné Rondo SX Concept, stejně jako sériová verze, postavené na platformě sedanu Optima, upoutává pozornost nejen sníženým podvozkem, ale také novým předním a zadním nárazníkem s mřížkou, dvojitou koncovkou výfuku, většími nasávacími otvory vzduchu, tmavou metalízou, sportovní mřížkou chladiče a 18“ koly s pneumatikami o rozměru 235/10.
Tento kit má být později za příplatek také k dispozici pro sériové modely, které by jistě našly svoji klientelu také na evropském trhu.
V interiéru najdeme kožené doplňky v barvě černé (volant) nebo šedé (sedadla, obložení dveří). Kontrast zvyšují ještě vnitřní plochy sedáků a opěradel v tmavém čalounění alcantara lemované ještě červenými pruhy.
Sportovnímu charakteru vozu o rozměrech 4,5 x 1,8 x 1,6 metru odpovídá pochopitelně pohonná jednotka – zážehový vidlicový šestiválec o objemu 2,7 litru s výkonem 182 k.

Jl, 13.2.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar