Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Chevrolet Trax - první ze tří minivozů

General Motors, resp. Chevrolet představí na Mezinárodním autosalonu v New Yorku trojici originálních „globálních“ studií malých vozů. Jednou z nich je koncept Chevrolet Trax, zamřený na mladé lidi.

Všechny tři studie působí velmi vitálně, doslova vyzařují dynamiku – a slibují výborné užitné parametry a nízké provozní náklady. Trojice konceptů vznikla v designerském studiu GM v jihokorejském Incheonu, což je jedno ze sítě jedenácti globálních designerských studií GM rozmístěných po celém světě. Prototypy, sdílející globální architekturu minivozů GM, demonstrují kreativitu, flexibilitu a inovativní myšlení týmu GM pracujícího v asijsko-pacifickém regionu.
Čtyřdveřový Chevrolet Trax pohání zážehový motor o objemu jednoho litru. Horní partie karoserie jsou vyvedeny v zářivě oranžovém laku, dolní část je v tmavším matně oranžovém odstínu. Toto barevné provedení umocňuje image malého Chevroletu jako výkonného a všestranného vozu.
Chevrolet prodal v roce 2006 v Evropě rekordních 340 000 vozů a zajistil si tak tržní podíl 1,6 procenta. Také začátek roku 2007 se pro Chevrolet Europe vyvíjí velmi dobře – prodeje za první čtvrtletí jsou ve srovnání se stejným obdobím roku 2006 vyšší o 25 procent, což představuje asi 94 000 prodaných vozů.

PL, 3.4.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar