Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

CUPRA UrbanRebel Concept v pohybu

CUPRA představila svou novou designovou vizi v podobě studie inspirované závodními vozy, která položí základy pro budoucí 100% městský elektromobil. Ale CUPRA UrbanRebel Concept není jen studií. Poprvé můžeme tento vůz vidět i na zkušebním okruhu.

Nový koncepční vůz značky CUPRA je nejradikálnější interpretací vozidla, které kombinuje elektrifikaci s trvalou udržitelností a sportovními výkony. Chcete důkaz? Není nic snazšího než vyjet s vozem po jeho návratu z autosalonu na zkušební okruh a prožít na vlastní kůží jeho závodního ducha.


Vůz dosáhne rychlosti 100 km/h za pouhé tři sekundy a několik desetin. Klíčové pro radost z řízení jsou dva výkonné elektromotory. Vůz má trvalý nejvyšší výkon 250 kW a krátkodobě může poskytovat až 320 kW, pokud z něj chcete dostat maximum.


CUPRA UrbanRebel Concept minimalizuje aerodynamický odpor vzduchu velkými otvory pro přívod vzduchu, ventilačními otvory a mimořádně velkým spoilerem. Vůz s vnější délkou 4 metry a vnější výškou 144,4 cm nabízí díky důrazu na aerodynamiku velmi stabilní jízdní vlastnosti s vysokou úrovní adheze i při velmi rychlých průjezdech zatáčkami.SEAT 9.11.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar