Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Setkání mistrů bez diváků a na youtube

Již devatenáctý ročník Global Assistance Setkání mistrů se v sobotu 19. prosince uskuteční na autodromu v Sosnové u České Lípy. Poprvé bez diváků, jen s přenosem na kanále youtube.

Účast na Setkání mistrů využijí jezdci z rally, rallycrossu a autokrosu ke změření svých sil a k pobavení hlavně sebe před prázdnými tribunami.

Fanoušci, kteří si již nyní najdou na facebookových stránkách Autodromu Sosnová víkendovou akci a live stream, mohou již teď soutěžit o ceny a aktivně se zapojit do přípravy vysílání například tím, že pošlou své dotazy do vysílání anebo si zvolí, s kým by měl být rozhovor veden.

Zimní termín neodradil mistry volantu ze třech automobilových disciplín a na akci se jich představí téměř čtyři desítky. Jmenujme například novopečeného mistra ČR v rally Václava Pecha, který přiveze svůj Ford Focus WRC, mistra Slovenska v rally, Poláka Grzegorze Grzyba se Škodou Fabia Rally 2 EVO, loňského vítěze Setkání mistrů a letošního nejrychlejšího závodníka v Rallysprint sérii Petra Semeráda či juniorského mistra ČR v rally a mistra ve třídě 6, Dominika Stříteského s Peugeotem 208 R2. Startovní listinu zpestří například Martin Semerád s Mitsubishi Mirage Proto či Jaroslav Vančík se Škodou Fabia R5 a mnoho dalších včetně historických automobilů, jako třeba Audi Petra Žáčka, či Škoda legendy rally, Vladimíra Bergera.

Nestorem všech Setkání mistrů, které se dosud uskutečnily, je legenda českého autokrosu Jaroslav Hošek, který se svou buggy nebude chybět ani letos a svede boj s dalšími soupeři v autokrosu, jako je například Petr Nikodém, Tomáš Svoboda, Jaromír Štětina, Tomáš Gomzjakov či Daniel Pytloun. Prapor rallycrosařů ponesou například Jiří Šusta, Aleš Fučík, Otakar Výborný či Tomáš Mičík. Kompletní seznam přihlášených závodníků je možné najít na stránkách autodromu Sosnová.


PR 18.12.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar