Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost

Pražský Rallysprint se špičkovou Fiestou WRC, jezdec neznámý

Na TipCars Pražském Rallysprintu se diváci dočkají špičkového vozu Fordu Fiesta WRC z M-Sportu ve specifikaci, v jaké brázdí světové soutěže. Zatím pořadatelé nechtějí prozradit, kdo usedne za volant, ale prý půjde o špičkového jezdce.

Fiesta modelu 2017 bude jedním z osmi vozů WRC, které by se měly na startu objevit, ještě více posádek by se mělo na startu objevit s technikou populární kategorie R5. Složení startovní listiny se stále ještě zpřesňuje, už teď je ale zaplněna mnoha domácími i zahraničními jezdci a je jasné, že kandidátů vítězství bude opravdu hodně.

Zkrátka letos nepřijdou ani fanoušci rallysportu, kteří nemají možnost zúčastnit se závodu přímo na místě. Mohou totiž XXIII. TipCars Pražský Rallysprint sledovat pomocí streamového přímého přenosu (ze všech rychlostních zkoušek) na stránkách www.prazskyrallysprint.cz . Nebude zcela zadarmo, přístupové kódy pro celodenní vysílání budou moci diváci získat za 75 Kč (včetně DPH). „Přenos bude připravovat tým skutečně špičkových profesionálů, a jejich práce samozřejmě není zadarmo,“ vysvětluje ředitel soutěže Petr Mihule a navazuje:


„Věřím, že to fanoušci pochopí a já naopak už teď vím, že se jim za přijatelnou částku otevře možnost sledovat kvalitní sportovní klání pro velkou část dne. Kromě komentovaného přenosu přímo z trati máme v plánu přizvat do přenosu i odborníky, kteří diváky seznámí i se zákulisím rallysportu. Určitě nás nečeká nudná sobota.“ Zopakujme ještě jednou, že XXIII. TipCars Pražský Rallysprint se bude konat 25.11.2017 s tím, že v ranních hodinách čeká závodníky rychlostní zkouška Subaru Točná, od půl jedenácté se jich dočkají i fanoušci v okolí strahovského stadiónu.


Další nové informace se stále objevují na stránkách www.prazskyrallysprint.cz, kde je možné se již teď registrovat pro sledování přímého přenosu.


Karel Špaček + JL 7.11.2017

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar