Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

NASCAR se v Mostě pojede až v příštím roce

Promotér NASCAR Whelen Euro Series a společnost AUTODROM MOST se dohodli na přesunutí termínu závodního víkendu OMV MaxxMotion NASCAR Show, který se měl na mosteckém okruhu uskutečnit 14. a 15. listopadu, do sezony 2021.

Všechny dosud prodané vstupenky na listopadový závodní víkend v Mostě zůstávají v platnosti pro příští rok, přesný termín pořadatelé zveřejní s dostatečným předstihem.


Ze stejných důvodů už pořadatelé museli zrušit původní červnový termín mosteckého závodu evropské série NASCAR. O souboje na dráze o víkendu 14. a 15. listopadu ale jezdci nakonec nepřijdou. Promotér se totiž domluvil na uspořádání závodu s provozovatelem automotodromu v chorvatském Grobniku. Po oba víkendové dny se budou závody vysílat živě na facebooku mosteckého autodromu.


Tuzemští fanoušci budou zvědaví zejména na výkon jediného českého zástupce ve startovním poli Martina Doubka, jenž má za sebou životní závodní víkend v belgickém Zolderu ze začátku října. Ve třídě EuroNASCAR 2 v obou závodech zvítězil, a zaznamenal tak největší úspěch v dosavadní kariéře. K tomu přidal i vydařené starty v hlavní třídě EuroNascar PRO, kde se v obou závodech umístil v TOP 10.


Letošní zkrácená sezona NASCAR Whelen Euro Series začala v polovině září závodním víkendem v polovině září v italské Vallelunze, kde však Martin Doubek nestartoval. Po listopadovém měření sil v Grobniku je závěrečný díl šampionátu naplánován na prosinec do španělské Valencie, kde týmy čekají čtyři soutěžní jízdy.


PR 23.10.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar