Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

NASCAR a Czech Truck Prix budou v Mostě společně

Obě populární a hojně navštěvované akce na jednom místě ve stejný čas 27. až 29.srpna (ve stejném termínu se pojede Barum rally a měla by se uskutečnit výstava Legendy) slibují pod názvem Czech Truck Prix & OMV MaxxMotion NASCAR Show velkolepou podívanou a nezapomenutelný zážitek.

„Fanouškům, kteří si již v předprodeji zakoupili vstupenky na závodní víkend NASCAR v červnu, zůstávají v platnosti i na srpnový sloučený závod. Stejně tak platí letos vstupenky na zrušený závod NASCAR z roku 2020,“ uvedl Krafek.

Plánovaný termín OMV MaxxMotion NASCAR Show 18. až 20. června nebylo podle Krafka možné dodržet z hygienických ani ekonomických důvodů. „Omezení v souvislosti s epidemií nemoci covid-19 v České republice a v Německu, kde máme početnou základnu fanoušků, nám svazuje ruce. I kdybychom zabezpečili všechny potřebné postupy z hlediska hygienických pravidel, nedostaneme se na požadovaný počet účastníků ani diváků. Z ekonomického hlediska je tato situace pro nás neúnosná,“ vysvětlil.

„Vyhodnotili jsme, že i pro fanoušky je alternativa spojení obou atraktivních sérií výhodná. Zakoupené vstupenky na OMV MaxxMotion NASCAR Show i Czech Truck Prix zůstávají v platnosti. V případě NASCAR se diváci mohou prokázat i vstupenkami ze sezony 2020, kdy se, bohužel, plánovaný závodní víkend nemohl uskutečnit v řádném ani náhradním termínu,“ doplnil Jakub Krafek.

Diváci mohou počítat i s vloženými závodními sériemi, například International Audi Sport R8 LMS Cup. Nabídne přehlídku supersportovních speciálů renomované německé automobilky, jež jsou pravidelnými účastníky nejprestižnějších evropských okruhových závodů, mezi něž patří DTM či ADAC GT Masters.

Doprovodný program počítá s již tradiční přehlídkou The Most Truck Festival. Akce určená zejména všem truckerům, spedičním, dopravním firmám a milovníkům kamionů zaujme a pobaví i návštěvníky z řad široké veřejnosti.


Most 24.5.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar