Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Mistrovství Evropy Ecce Homo s diváky

Nejčastější otázkou diváků je, zda si s sebou na závod budou muset přinést potvrzení o negativním testu na koronavirus. Ne, nemusí. Diváci si mohou normálně zakoupit vstupenku a přijít na závod. Na Ecce Homo přijede zdravotnická společnost, která bude diváky testovat na několika přístupových místech.

Testovat se nemusí ti, kdo budou mít vlastní potvrzení o negativním výsledku na koronavirus, ne starší než 72 hodin. Testování se nebude týkat ani těch, kteří jsou ve lhůtě 180 dní od prodělání nemoci a mohou toto doložit anebo ti, kdo již byli na očkování (od první dávky očkování musí uplynout minimálně 21 dní). Potvrzení o očkování mějte s sebou.

Další velmi častou otázkou je, zda bude přístupné divákům parkoviště závodních strojů. Ano, bude. Podmínkou bude zakoupená víkendová vstupenka. V případě, že dotyčný nebude mít víkendovou vstupenku, bude muset zaplatit za vstup 50 Kč. Jediný možný vstup do depa je z ulice Čs. armády, žádný jiný vstup není možný.

Přinášíme také informace ohledně stánků. Rozhodnutí, že se závod pojede s diváky, přišlo velmi pozdě. I přesto se ale snažíme zajistit stánky s občerstvením na obvyklá místa, včetně parkoviště závodních strojů.
Jste srdečně zváni na 40. ročník Mistrovství Evropy Ecce Homo již tento víkend!


Bc. Milena Schärferová
tisková mluvčí AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK

25.5.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar