Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Laureta Team s Filipem Marešem v domácím prostředí

Posádka LAURETA AUTO Škoda Teamu stojí před další výzvou. Sezona se přehoupne do své druhé poloviny na Rally Bohemia, která je jak pro Filipa Mareše, tak pro Radovana Buchu ryze domácí soutěží.. Filip Mareš bude chtít navázat na velmi dobrý výkon z předcházející Rally Hustopeče.

„Bohemia Rally je domácí závod nejen pro mě, ale také pro naprostou většinu našich partnerů. Takže z tohoto pohledu nás čeká jednoznačně nejdůležitější závod sezony. Těšíme se také na spoustu našich fanoušků, ale i na novou rychlostní zkoušku, na které by měla být šotolinová pasáž. Určitě bychom na bohemce rádi navázali na náš výkon z Hustopečí a bojovali o první místo,“ říká s nadšením Filip Mareš.


„Na letošní ročník Rally Bohemia se těším o to víc, když máme s Filipem poprvé vlastní tým. Budeme chtít ukázat maximum možného. Věřím, že prolomíme smůlu z minulých ročníků, kdy se nám nepodařilo vystoupit na pódiová umístění. Přáním je ale samozřejmě stupeň nejvyšší. Těším se na staronovou perlu „Zvířetice“. Každý kousek šotolinového úseku je zpestřením jak pro nás, tak i pro diváky, kterých bude u trati určitě mnoho. Bohužel nestihnu domácím fanouškům mávat, ale vím o nich a za fandění jim patří velký dík,“ doplňuje pilota spolujezdec Radovan Bucha.


Na Rally Bohemia, jež proběhne už o nadcházejícím víkendu, zvou nejen Filip Mareš s Radovanem Buchou, ale také tým PMX Rally Management, který se stará o přípravu jejich soutěžního vozu Škoda Fabia Rally2 Evo. Ten bude mít tentokrát na dveřích startovní číslo 2. Závod odstartuje v pátek odpoledne na Autodromu v Sosnové u České Lípy. Následovat bude dvoudenní boj o vteřiny již na klasických rychlostních zkouškách. Nejrychlejší posádky pak budou přivítáni po absolvování více než 150 měřených kilometrech v cíli v neděli na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi v 16 hodin odpoledne.


FM 7.7.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar