Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Holandské mistrovství a klubový autokros ve Štikovské rokli

Velice početné a pestré startovní pole se zúčastní o víkendu 6. - 7. srpna mezinárodních závodů v autokrosu v Nové Pace. Startují převážně nizozemští jezdci, ale také téměř čtyřicítka domácích. Dohromady se přihlásilo více jak sto sedmdesát účastníků.

Po pátečních přejímkách začne samotný závod v sobotu v 9:15 hodin oficiálním tréninkem a ve 12:30 hodin odstartuje 1. série rozjížděk. Po nich pak ještě v sobotním odpoledni začne druhá série. Ta bude pokračovat v neděli od osmi hodin ráno. Krátce před jedenáctou hodinou začne 3. série rozjížděk. Nebude chybět ani slavnostní představení účastníků. Atraktivní závody vyvrcholí po úpravě trati od čtrnácti hodin finálovými jízdami.


Mezinárodní amatérské mistrovství Holandska a Klubový závod českých jezdců slibuje po oba dny zajímavé souboje. Organizátoři z Autoklubu Nová Paka zvou příznivce autokrosu po závodech Mistrovství Evropy opět do Štikovské rokle. Mimo jiné můžete vidět i výkony Davida Horáka, Václava Kindla, Zdeňka Sekerku, Romana Poláka, Martina Kolomého. Řada jezdců je rovněž přihlášena i v kategoriích "plechovek".
Pavel Vydra 4.8.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar