Dvakrát bronz pro ostravský tým FESH FESH

Závodní tým FESH FESH si veze z marocké rallye dvě bronzové medaile. Závod dokončil v kategorii kamionů na třetím místě, což znamenalo také třetí příčku ve světovém poháru FIA v dálkových rallye.

Marocká rallye byla především ostrou prověrkou posádek i techniky na blížící se Rally DAKAR. Jela se na 5 etap a posádky absolvovaly celkem 1506 měřených kilometrů.

Posádka Vrátný, Martinec, Boba po velkých soubojích se soupeři obsadil se speciálem Tatra Jamal celkovou třetí příčku, druhá posádka týmu FESH FESH, Mariezcurrena, Vitoria, Irribaren, skončila v závodě na 5. místě.

„S výsledkem jsme velmi spokojeni. Jeli jsme s jedním z nejstarších aut, ale naši mechanici ho skvěle připravili a je vidět, že i s desetiletým autem se dá získat vynikající výsledek“, hodnotí svoji účast v Rallye du Maroc Tomáš Vrátný. „Už se ale těším na auto nové, které připravujeme na Rallye DAKAR“, dodává Tomáš Vrátný.