Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Buggyra zve fanoušky na mostecký autodrom

Neděle 3. listopadu bude patřit příznivcům a fanouškům jednoho z nejúspěšnějších tuzemských závodních týmů Buggyra Racing. V areálu autodromu Buggyra Racing představí široké veřejnosti poprvé na jednom místě veškerou závodní techniku.

Součástí akce nazvané The Most Buggyra Speed Festival bude také tisková konference týmu před odjezdem na další ročník Rally Dakar, nejobtížnější automobilové soutěže na světě. Vstup do areálu autodromu je zdarma, více informací o festivalu zájemci najdou zde.

Den pro milovníky adrenalinu, rychlých kol, silných vozů a exotiky ale nabízí i řadu příležitostí pro aktivní vyžití. „Připravili jsme taxijízdy po velkém okruhu v závodním trucku i ve speciálech Lamborghini a OC Race. Lákadlem je bezesporu koučink sportovní jízdy pod dohledem evropského i čínského šampiona závodů okruhových tahačů a nyní šéfkonstruktéra týmu Buggyra Racing Davida Vršeckého. Zájemci mohou využít i volných jízd za velmi výhodnou cenu, za desetiminutovou jízdu po okruhu ve vlastním voze zaplatí jen 150 korun,“ vyjmenovala eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová.

Kdo se na okruhu necítí ve své kůži, může si zazávodit na počítačovém simulátoru. „Zároveň se zapojí do dalšího kola soutěže SimRace Trophy o nejrychlejšího virtuálního okruhového jezdce. Soutěžit může každý bez ohledu na pohlaví a věk, nesmí jen vlastnit licenci závodního jezdce, vydanou mezinárodní automobilovou federací FIA. Na celkového vítěze čeká ocenění Zlatý volant stejnojmenné prestižní ankety o nejlepší závodní jezdce sezony 2019,“ upřesnila Rosenkranzová.
Návštěvníci budou i svědky exhibičního závodu, v němž si to s truckovým speciálem na dráze rozdají upravené cestovní vozy OC Race nebo AMG a Lamborghini týmu Mičánek Motorsport.

Fanoušci pak mohou obdivovat tato nádherná auta i jako exponáty při příležitosti festivalové výstavy k 50. výročí založení týmu Buggyra Racing.



PR 9.10.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar