Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Big Shock končí spolupráci s Macíkem

Po jedenácti letech končí Big Shock! spolupráci s Martinem Macíkem a jeho závodním týmem. Spolupráce bude ukončena ke konci roku 2022. Big Shock! tímto děkuje za skvělou reprezentaci značky a profesionálně odvedenou práci.

„Chtěli bychom velmi poděkovat celému týmu kolem Martina Macíka. Během naší dlouhé spolupráce předváděl on i jeho tým skvělé výkony,“ řekl Jiří Šimek, ředitel společnosti Big Shock!

Big Shock! Racing je český profesionální tým, který se od roku 2003 účastní Rallye Dakar, nejnáročnějšího motoristického závodu na světě. Během letošního, extrémně náročného, ročníku se Martin Macík a jeho tým umístili na 7. místě v celkovém pořadí, vybojovali dokonce dvě pódiová umístění, a to 2. a 3. etapové místo.

„Jedním z největších společných úspěchů bylo vytvoření spojení právě s Dakarem – dokonce jsme jednu z limitovaných edicí našich plechovek přejmenovali na Big Dakar!,“ uvedl Jiří Šimek. „Fanoušci motoristických sportů se mohou těšit na další aktivity a novinky, které pro ně připravujeme. Týmu kolem Martina Macíka přejeme co nejvíce úspěchů v jeho budoucím působení," dodal.

Big Shock! bude i nadále nedílnou součástí Dakaru a zaměří se na jiné motoristické kategorie.

PR 15.6.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar