Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Autokros v Poříčí se pojede!

Na včerejším večerním jednání AMK Poříčí bylo rozhodnuto, že závod 25.-26.7.2020 pojede. Za předpokládaných uvolnění, které vláda chystá, budeme pořádat tento závod i jako Mistrovství zóny střední Evropy s účastí mnoha zahraničních jezdců. Samozřejmě počítáme i s účastí diváků.

V nejbližších dnech Vás budeme informovat za jakých podmínek bude možné se do závodu přihlásit a za jakých podmínek bude možná divácká účast. Děkujeme za pochopení, ale v dnešní době něco takového uspořádat není vůbec jednoduché.

DRŽTE NÁM PALCE. Těšíme se na Vás všechny a doufáme že se nám to podaří dotáhnout a závody budou opět špičkové kvality. !!! ŽIJEME AUTOKROSEM A SPOLU TO ZVLÁDNEME !!!


AMK Poříčí 20.5.2020

Pozn.red. Pevně věříme, že se všichni v Poříčí nad Sázavou, na dnes už legendární Homolce, sejdeme. V loňském roce se autokros vydařil, byl uspořádán na vysoké úrovní, a tak to u bude jistě i letos. Už před sezonou autokrosový šampion Bernd Stubbe prohlašoval, že Evropu nepojede, ale do Poříčí přijede. Tak se nechme překvapit.

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar