Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Impreza
Alcar - Bezpečná kola pro radost

auto plus - rok záruky zdarma na ojeté vozy

Se zajímavou nabídkou přichází síť kvalitních ojetých vozů auto-plus: nově zavádí záruku na ojeté vozy první rok zdarma. V auto-plus se prodávají jen kvalitní automobily s prověřeným technickým stavem, ale trocha jistoty navíc nikdy neuškodí.

Nabídka se vztahuje na ojeté vozy výše uvedených značek se stářím maximálně pět let od první registrace, které mají ujeto nejvýše 150 000 kilometrů. Pokud zákazník kupuje vůz, který již nemá platnou tovární záruku, pak záruka CarGarantie platí po dobu 12 měsíců od okamžiku prodeje, resp. předání vozu. V opačném případě začne roční záruka se ŠkoFINem platit až po ukončení dvouleté tovární záruky, tedy ve třetím roce od první registrace.
Rovněž u vozů se čtyřletou tovární zárukou bude záruka CarGarantie platit ve třetím roce, takže se vyplatí pouze v případech, kdy zákazník plánuje ujet během třetího roku větší počet kilometrů, než stanovují limity příslušné prodloužené záruky. Záruku nelze kombinovat s leasingovými nebo úvěrovými smlouvami uzavřenými na dobu 12 měsíců a s akcí „Zvláštní sazba – Volně měnitelné podmínky“.
Záruka na ojeté vozy CarGarantie platí jeden rok bez ohledu na počet kilometrů ujetých během doby její platnosti. Při následném prodeji vozu přechází záruka na nového majitele. Záruční plnění lze uplatňovat v ČR i při dočasných cestách v evropských zemích. V případě záruční opravy kryje záruka 100 % nákladů na práci, výše úhrady za materiál se odvíjí od počtu ujetých kilometrů v době vzniku škody (40 až 100 %). Záruka se vztahuje na všechny zásadní komponenty vozidla, mezi něž patří motor, převodovka, rozvodovka, hnací hřídele, řízení, brzdy, palivový systém (a případně i turbodmychadlo), elektrická zařízení, chladicí soustava, výfuková soustava, bezpečnostní systém a klimatizace.


JL, 29.10.2010

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar