Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

auto-plus hlásí rekordní prodeje

Program obchodu s kvalitními ojetými vozy –„auto-plus“ – provozovaný společností Import Volkswagen Group s.r.o., působí na českém trhu přes šest let.

Stejně jako v roce 2005, také vloni zaznamenali smluvní partneři rekordní počty prodaných ojetých nebo referentských vozů – 13 265 automobilů v roce 2006 znamená meziroční nárůst o 1789 kusů, tedy o 15,6 %.
„Skutečnost, že rok 2006 byl opět rekordním v historii programu „auto-plus“, potvrzuje správnost rozhodnutí vstoupit na vysoce konkurenční trh s ojetými vozy. Prověřenou kvalitu na trhu ojetých automobilů nabízí v ČR stále jen několik subjektů a my jsme rádi, že patříme mezi ně. Je to zásluha našich profesionálně vyškolených obchodníků, využívající zázemí dealerství značek VW, Audi nebo SEAT,“ říká Patrik Fejtek, vedoucí programu „auto-plus“.
V rámci programu „auto-plus“ prodalo v minulém roce 43 smluvních partnerů 6440 vozů Škoda, 2850 osobních a užitkových vozů VW, 801 automobilů Audi a 616 se značkou SEAT. Nejžádanějším Volkswagenem se v roce 2006 stal Golf (722 vozů) před Passatem (507 vozů). Mezi luxusními vozy Audi vede u zákazníků „auto-plus“ model A6 (172 vozů).
Nabídka, která v současné době obsahuje více než 2600 vozů, je zaměřena především na modely značek VW, Audi, SEAT a Škoda, ale najdeme zde také ostatní značky.
Více než 50 % všech vozů bylo uvedeno do provozu v posledních třech letech, což svědčí o nadprůměrně kvalitní nabídce. V síti „auto-plus“ jsou vozy nabízeny nejen k prodeji, ale umožňují i zpětný výkup vozů.
Kvalita v podání „auto-plus“ se však netýká jen provedení nebo technického stavu vozů. Všichni smluvní partneři musí před přijetím do programu prokázat připravenost plnit vysoké interní standardy týkající se vybavení, zařízení prodejních prostor a vyškolení personálu. Patrik Fejtek k tomu dodává: „Zákazníci si mohou být jisti možností zkušební jízdy se všemi nabízenými vozy, samozřejmostí je protokol o technickém stavu. Právě zde jsou výborně využity zkušenosti a znalosti odborníků pracujících dlouhá léta s vozy značek koncernu VW.“
Důležitým prodejním nástrojem programu jsou internetové stránky www.auto-plus.cz, kde snadná obsluha dovoluje vyhledávat vozy dle obvyklých kriterií.

PL, 20.2.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar