Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Impreza
Alcar - Bezpečná kola pro radost

Zájem o prohlídku škodovky byl velký

Den otevřených dveří v automobilce Škoda v Mladé Boleslavi přilákal v sobotu více než 75.000 návštěvníků z blízkého i dalekého okolí. U příležitosti 20. výročí spojení s koncernem Volkswagen otevřel podnik poprvé po šesti letech své brány veřejnosti.

Návštěvníkům byl vedle pohledu do zákulisí výroby automobilů nabídnut i atraktivní doprovodný program pro malé i velké diváky. Zejména děti, které se dostavily v hojném počtu, byly akčním a zábavným programem nadšené. Jménem společnosti ŠKODA hosty přivítali předseda představenstva Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland, člen představenstva za oblast personalistiky Bohdan Wojnar a předseda podnikové rady odborů Jaroslav Povšík. „Zažili jsme skutečný nával návštěvníků. Obrovský zájem o náš podnik nás těší. Ukazuje, kolik přátel a příznivců značka v České republice má. Naši zákazníci a fanoušci udělali z automobilky Škoda v posledních letech to, čím dnes je: moderní, dynamický a na mezinárodním poli úspěšný podnik. Za to jsme jim chtěli dnes poděkovat tímto zvláštním způsobem. Právě 20. výročí spojení s koncernem Volkswagen je k tomu jako stvořené,“ zdůraznil šéf společnosti Škoda Winfried Vahland.
Bohdan Wojnar, člen představenstva za oblast personalistiky, jej doplnil: „Mimořádný dík patří našim více než 700 kolegyním a kolegům, kteří dobrovolně věnovali mnoho hodin ze svého volného času přípravě tohoto dne. Svou angažovaností opět prokázali mimořádného škodováckého ducha. Chtěli bychom také srdečně poděkovat představitelům měst Mladá Boleslav a Kosmonosy, bez jejichž spoluúčasti a aktivní spolupráce by akce v této podobě nemohla proběhnout.“ Návštěvníci mohli v obou městech bezplatně využívat veřejných parkovišť i městské hromadné dopravy.
Hosty očekával prvotřídní doprovodný program. Největším lákadlem bylo vystoupení Abba the show v doprovodu Londýnské národní filharmonie. Úspěch měl ale například i místní dětský sbor „Dalovické sluníčko“. Publikum nadchly další známé české hudební veličiny jako Chinaski, MIG 21, DJ Lucca, En. Dru, Monkey Business nebo Peneři strýčka Homeboye.

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar