Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Zahájení předprodeje vstupenek na VW Bus Festival

Volkswagen Užitkové vozy zahajuje přesně tři měsíce před prvním dnem akce VW Bus Festival 2023 prodej jednodenních vstupenek. Včasný nákup se vyplatí, protože na část vstupenek zařazených do prodeje poskytne Volkswagen Užitkové vozy slevu.

Vstupenku pro dospělé osoby lze pořídit on-line za cenu již od deseti eur, děti a mládež ve věku od 6 do 17 let zaplatí pět eur. Všechny vstupenky budou v příslušný den akce platit také jako jízdenka v prostředcích hromadné dopravy.

Volkswagen Užitkové vozy očekává, že na výstavišti v Hannoveru přivítá ve dnech 23. až 25. června 2023 přibližně 6000 vozů Bulli a jejich majitelů a dalších více než 60 000 návštěvníků. Parkovací plochy, náležející k výstavišti, se přitom promění v obrovský kemp. Středobodem pro všechny návštěvníky bude Hermesplatz, kde od pátečního poledne poběží program na velkém pódiu.



Tři dny ve znamení automobilů Bulli

Program ve festivalovém areálu začne v pátek úderem poledne. Do sobotního odpoledne se budou konat stovky akcí včetně koncertů. Na velkém pódiu budou oceňovány výjimečné vozy Bulli a jejich majitelé. Na návštěvníky čeká ve festivalovém areálu také mnoho výstav a přehlídek zaměřených na VW Bus, hala s díly a příslušenstvím pro vozy Bulli, prodejci suvenýrů s motivy modelu Bulli a také „Bulli Food Meile“ s pestrou nabídkou pokrmů a nápojů.



Prodej vstupenek začne on-line 23. března

Jednodenní vstupenky na VW Bus Festival lze nyní zakoupit pouze on-line na oficiální webové stránce festivalu na www.vw-bus-festival-2023.de. Prodej začne ve čtvrtek 23. března 2023 od 10 hodin. Včasný nákup se vyplatí, protože zpočátku bude omezený počet vstupenek nabízen za zvýhodněnou cenu.

Ceny vstupenek na VW Bus Festival 2023 při zahájení prodeje

Pátek, 23. června 2023
Dospělé osoby 10 eur
Děti/mládež 5 eur

Sobota, 24. června 2023
Dospělé osoby 15 eur
Děti/mládež 5 eur

Neděle, 25. června 2023
Dospělé osoby 10 eur
Děti/mládež 5 eur

Děti mladší 6 let mají po všechny dny vstup zdarma.



Nabitý festivalový program

Dříve než ve festivalovém areálu všechno vypukne, vyšle Volkswagen Užitkové vozy automobily Bulli do ulic. U příležitosti zahájení festivalu vyjede od bran závodu Hannover-Stöcken dlouhý konvoj vozů Bulli a přes centrum Hannoveru zamíří k výstavišti.

Volkswagen Užitkové vozy také vyšle návštěvníky na cestu časem s modelem Bulli. Značka během tří dnů představí desítky historických, kuriozních i aktuálních vozů VW Bus. K vidění bude nejstarší registrovaný vůz T1 s přezdívkou „Sophie“ (rok výroby 1950, číslo podvozku 20-1880) ze sbírky oddělení Volkswagen Užitkové vozy Oldtimer. Vystaven bude také „Raupi“, unikátní T1 s pásovým pohonem. Atrakcí bude rovněž vůz T2 v individualizovaném kempovacím provedení ve světle růžové barvě, který do roku 2008 vlastnila rocková legenda Pete Townshend. Kytarista se svou kapelou „The Who“ vystoupil v roce 2007 na Setkání Bulli v Hannoveru. Legendární nápis „California“ nesly poprvé vozy T3, jimž bude spolu s následující generací věnována velká výstava zasvěcená kempování. A samozřejmě budou návštěvníkům prezentovány také aktuální vozy VW Bus, především Multivan a zcela elektrický ID. Buzz2.

A co by to bylo za festival bez živé hudby! Na velkém pódiu i malé scéně „Stage Bulli“ vystoupí dlouhá řada mezinárodních hudebníků od nováčků až po velké hvězdy.



VW Bus Festival zažije také filmovou premiéru

V pátek večer se festivalový areál promění ve velké letní kino. Na velké plátno se bude promítat road movie „BULLILOVEstories“. Tento snímek, známý doposud ve formátu pro sociální sítě, bude mít délku hraného filmu. Četní majitelé vozů Bulli v něm vyprávějí své osobní příběhy, v nichž vystupuje jejich VW Bus. Zástupci značky Volkswagen Užitkové vozy navštěvovali při přípravě tohoto formátu fanoušky vozů Bulli ve 28 zemích, a s elektromobilem ID. Buzz2 přitom ujeli více než 45 000 kilometrů.

Více informací o filmu BULLILOVEstories naleznete zde.

Podrobnější informace o akci VW Bus Festival najdete na www.vw-bus-festival-2023.de.


VW
22.3.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar