Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Začíná akce 31 dní Peugeot Professional

Dnes začíná akce 31 dní Peugeot Professional, v rámci které si klienti mohou pořídit lehký užitkový vůz z řady Partner, Boxer a Expert s tříletým servisem zdarma a s úvěrem 4,5 procenta.

Prodeje lehkých užitkových vozů představují pro značku Peugeot strategický pilíř její obchodní politiky. Celosvětově Peugeot s takřka čtvrtmilionem prodaných LUV dosáhl v loňském roce historického rekordu. Také v České republice hraje značka Peugeot na trhu užitkových vozů klíčovou roli. V letech 2017 a 2018 se zde stala nejprodávanější značkou užitkových vozů. V letošním roce její prodeje LUV oproti loňskému roku vzrostly, a to o 4 % o za prvních 8 měsíců, přičemž značka aktuálně obsahuje druhou pozici na trhu LUV. Tuto situaci však může změnit nadcházející měsíc, kdy proběhne akce 31 dní Peugeot Professional.

Nabídka se vztahuje na kompletní řadu lehkých užitkových vozů značky Peugeot: Partner, Expert, Boxer. Klienti, kteří si v rámci akce zakoupí některý z těchto modelů, k němu získají bezplatný servis a údržbu, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb až na 3 roky / 90 000 km. Kromě toho mohou zákazníci využít akční ceny, například největší dodávka značky, Peugeot Boxer, která je už od roku 2015 nejprodávanějším užitkovým vozem na českém trhu, přichází s atraktivní cenovkou 474 000 Kč za nejprodávanější verzi o objemu 13 m3.

Akční nabídka je platná pro firmy a podnikatele a potrvá do 31. října 2019 v celé koncesionářské síti Peugeot.


Peugeot 1.10.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar