Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru akcni nabidky
Alcar - Konfigurátor kol

Výstava v Berlíně ukazuje zajímavý svět značky ŠKODA

Od 1. dubna do 8. června představuje ŠKODA v centru DRIVE. Volkswagen Group Forum v Berlíně v rámci výstavy ,What drives you?‘ pestrý svět značky. V moderním prostředí centra DRIVE mohou návštěvníci na 1 200 čtverečních metrech objevovat aktuální a fascinující tematické oblasti designu, konektivity a sponzoringu.

V minulých letech způsobila ŠKODA rozruch několika designovými studiemi. Vzrušující, emocionální designový jazyk se odráží zejména v nejnovějších modelech, jako například v modernizovaném provedení modelu ŠKODA OCTAVIA nebo v novém modelu KODIAQ. Výstava představuje vývoj nové designové DNA značky ŠKODA , která se vyznačuje sladěnými proporcemi, precizně vedenými liniemi, ostře vykreslenými hranami a krystalickou trojrozměrností.

Proto si návštěvníci centra DRIVE. mohou pod profesionálním vedením českého skláře vybrousit vlastní předmět z křišťálu a odnést si jej domů.

Jak řidič profituje z toho, že je vůz značky ŠKODA stále online, ukazuje tematická oblast konektivita. Od indukčního nabíjení chytrého telefonu přes WiFi-hotspot až po pestrou nabídku služeb ŠKODA Connect ukazuje výstava přehled nejrůznějších řešení konektivity a inovativních řešení, které znázorňuje například pomocí filmů. ŠKODA Connect je k dispozici nejprve pro velký KODIAQ a pro modernizovaný bestseller OCTAVIA. V dohledné době nabídne ŠKODA tento systém také pro modely FABIA, RAPID a SUPERB.

Třetí oblastí vedle designu a konektivity výstavu kompletuje oblast sponzoringu. Společností ŠKODA AUTO podporované špičkové akce na poli cyklisticky, motorsportu a ledního hokeje jsou schopny nadchnout miliony lidí na celém světě. V roce 2017 podpoří česká značka již počtrnácté Tour de France jako oficiální partner i dodavatel oficiálního vozu. ŠKODA bude také hlavním sponzorem mistrovství světa v ledním hokeji v Německu a Francii – a to již celkem po pětadvacáté. Proto je značka zapsaná do Guinessovy knihy rekordů za nejdelší sponzoring sportovního mistrovství světa v historii.

ŠKODA kromě toho patří i mezi nejúspěšnější aktéry na soutěžních tratích kolem celého světa. V roce 2016 triumfovali Esapekka Lappi a Janne Ferm v soutěžním mistrovství světa FIA (WRC 2). ŠKODA kromě toho vyhrála i kontinentální mistrovství v Jižní Americe, v Asijskopacifickém regionu a na Středním východě, a získala i devět národních titulů.
Návštěvníci si mohou speciál FABIA R5 s přeplňovaným motorem a s pohonem všech kol prohlédnout z bezprostřední blízkosti nebo si dokonce sami vyzkoušet řidičské dovednosti: díky speciálním brýlím pro virtuální realitu působí jízda v soutěžním simulátoru velice realisticky.

DRIVE. Forum je zážitkovou scénou značek koncernu VW DRIVE. Volkswagen Group Forum se nachází v ulici Friedrichstraße v srdci Berlína, v bezprostřední blízkosti Braniborské brány, a je scénou pro celkem dvanáct značek koncernu Volkswagen. Na více než 4 500 čtverečních metrech mohou návštěvní nově objevovat mobilitu a dozví se zde, jak koncernové společnosti řeší otázky týkající se životního prostředí, ekologie, inovací, alternativních pohonů, techniky nebo designu.Škoda 7.4.2017

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar