Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Výstava Czech drive a Rally jízda ve Zlíně

Část programu 2. ročníku výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE proběhne premiérově v Obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně. V rámci motoristického svátku jara se můžete těšit na výstavu rally speciálů, záchranné vozidlo BMW i3 se zdravotníkem a další program.

Vše bylo zahájeno v pondělí 9. dubna, na začátku týdne konání zlínské výstavy. Až do pátku 13. dubna ožije Zlaté jablko v centru města motoristickým svátkem jara letošního roku. Jsou vystaveny zde tři soutěžní speciály, ja to specifikace WRC, kategorie R5 a kategorie Super 2000. „Fanoušci se mohou s předstihem naladit na sobotní výstavu, od začátku týdne je zde vystaven soutěžní Mini John Cooper Works WRC, se kterým jezdil v rámci českého šampionátu Tomáš Kurka. Dále uvidí vůz ze soutěžní Škodu Fabia R5, za jejímž volant usedá Patrik Rujbr. Nechybí ani Škoda Fabia Super 2000,“ uvedla Silvie Havičková z pořadatelského štábu.

V prodejním stánku Barum Czech Rally Zlín je možnost zakoupení zvýhodněného vstupeného na výstavu. Fanoušci si zde mohou vybrat zboží ze širokého sortimentu nabízených produktů. K dispozici jsou trička, čepice a další atraktivní zboží ze široké kolekce oblíbené zlínské rally zařazené do seriálu evropského šampionátu.

V samotný den výstavy (sobota 14. dubna) návštěvníci uvidí záchranné vozidlo se zdravotníkem, pro nejmenší děti bude k dispozici dětská dráha a interaktivní tabule BESIPu. Chybět nebude ani stálý prodejní stánek barumky. Druhý dubnový týden se rozhodně vyplatí návštěva Obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně!


Druhý ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem CZECH DRIVE se uskuteční 14. dubna 2018 v samotném centru Zlína:Diváci uvidí nablýskané automobily a motocykly převážně v parku Svobody u zlínského zámku a na náměstí Míru před radnicí

„Vzhledem k tomu, že akce je koncipovaná pro širokou veřejnost s důrazem na rodiny s dětmi, součástí bude nejen výstava aut a motorek, ale rovněž rozmanitý program věnovaný dětem. Snažíme se zpříjemnit sobotní den pro rodiny s dětmi a připravili jsme zvýhodněné vstupné, které nabízí řadu možností a slev,“ pověděl Miloslav Regner, ředitel Czech Drive. Vstupné se vybírá od návštěvníků pouze za výstavu v parku u zámku, který bude za tímto účelem oplocen a proběhne zde většina doprovodných akcí. Otevírací doba výstavy je od 10 do 18 hodin, pro návštěvníky budou připraveny dva vchody. Cena vstupného činí 100 korun, vstup zdarma je pro děti do 10 let v doprovodu rodičů a pro zdravotně postižené. Vstupné bude k dispozici v předprodeji prostřednictvím eshopu na webové stránce www.CzechDrive.com, kde zakoupíte vstupenky za sníženou cenu 90 Kč.

„Snížení ceny sice není velké, ale připravili jsme výhodné vstupné se slevou pro rodiny s dětmi. Celá akce je koncipována právě pro rodiny s dětmi, proto jsme připravili tzv. rodinné vstupné, které bude k dispozici k zakoupení jen na eshopu v předprodeji. Při vstupu dvou dospělých osob a dvou dětí do 15 let činí 200 korun,“ řekl Miloslav Regner. Předprodej vstupného proběhne prostřednictvím osvědčeného eshopu z Barum Rally, kde si zároveň můžete vybrat ze širokého sortimentu nabízených produktů. K dispozici jsou trička, čepice a další atraktivní zboží ze široké kolekce Barum Czech Rally Zlín.RO 10.4.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar