Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Vyfoťte novou OCTAVII v Praze

Deset dní před oficiální světovou premiérou nové generace vozu ŠKODA OCTAVIA dostanou fanoušci značky ŠKODA jedinečnou příležitost spatřit novinku naživo a vyhrát exkluzivní pozvánku na prezentaci nového modelu dne 11. listopadu 2019 v Praze.

Dva zamaskované exempláře modelu ŠKODA OCTAVIA se budou 31. října 2019 pohybovat po českém hlavním městě, třetí vůz bude jezdit v Mladé Boleslavi. Kdo jeden z těchto vozů vypátrá a vyfotí, může sdílet fotografie s hashtagem #SkodaOctavia na Facebooku, Twitteru a Instagramu. Nejlepší fotografie vyhrávají.

Srdce značky ŠKODA rozbuší 31. října 2019 také srdce fanoušků v Praze a Mladé Boleslavi. Ve čtvrtek budou v českém hlavním městě jezdit dva nové vozy ŠKODA OCTAVIA a další bude brázdit ulice Mladé Boleslavi. Fanoušci modelu mohou novinku sledovat, fotografovat a sdílej na sociálních sítích.

V Mladé Boleslavi bude nová OCTAVIA jezdit hlavně kolem hlavního závodu ŠKODA AUTO. V Praze budou vozy k vidění v Dejvicích, na Novém Městě (Václavské náměstí), v Karlíně a na Pankráci. Na kanálech sociálních sítí značky ŠKODA se uživatelé dozvědí, kde se zamaskované vozy právě nacházejí. Již dopoledne budou stát novinky u několika prodejců značky ŠKODA, kde budou moci fanoušci novou generaci vozu ŠKODA OCTAVIA – i když jen zvenčí – zblízka prohlédnout.

ŠKODA tři vozy opatřila speciální dvoubarevnou maskovací fólií, protože oficiální světová premiéra se koná teprve

11.listopadu 2019 v Praze. Tam budou přítomni fanoušci s nejlepšími fotografiemi. Hra o ceny začíná 31. října v 8 hodin a končí 3. listopadu 2019 ve 23:59 hod.

Maskovanou flotilu vozů ŠKODA OCTAVIA, která se bude pohybovat v Praze a Mladé Boleslavi, bude možné sledovat také na kanálech značky ŠKODA v sociálních sítích.

Termín: čtvrtek 31. října 2019 od 8 hodin.


Škoda 30.10.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar