Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai Tucson
DS3 Crossback
 

Vstupenky na Setkání mistrů

Na Setkání mistrů, které se uskuteční 10. a 11.listopadu v Sosnové, si můžete zakoupit vstupenku v předprodeji- tedy do pondělí 5.11.2018 do 12:00 h a získáte parkování v bezprostřední blízkosti areálu na parkovišti “B” ZDARMA a určené místo na kryté tribuně “A”.

Pro návštěvníky, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji je zajištěno parkování na VIP parkovišti “B” ZDARMA. Označení parkovacích ploch níže na přiloženém snímku.
Další výhodou zakoupení vstupenky v předprodeji je losování o spolujízdu s některým z účastníků letošního Setkání mistrů. Tedy ze zakoupených vstupenek v předprodeji vylosujeme v neděli jednoho šťastlivce, který zažije Sosnovský okruh na místě spolujezdce v některém ze závodních vozů.

Cena Umístění 350,-Kč vč. DPH krytá tribuna A (s vyhrazeným místem k sezení) včetně parkování “B” ZDARMA

Vstupenky na neděli lze objednat e-mailem na predprodej@autodrom.cz.

V objednávce vždy uveďte fakturační údaje a počet objednaných vstupenek.

Vstupenky nejsou zasílány poštou a budou připraveny v den konání akce. Bližší informace Vám budou zaslány emailem po skončení předprodeje (nejdéle do 9.11.2018).

Kempování bude umožněno přímo v areálu autodromu v prostoru depa závodních strojů pouze na vyhrazených místech - parkovací plocha “A”.

Cena Umístění 300,-Kč vč. DPH Sobota – Neděle

Vjezd do areálu nebude umožněn dříve než v sobotu v 8:00 h.

Podmínkou kempování v areálu je zakoupení vstupenky pro každého ubytovaného na sobotní i nedělní program akce.Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar