Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Volkswagen Užitkové vozy nabízí skladové vozy

Značka Volkswagen Užitkové vozy významně rozšířila nabídku skladových vozů u svých autorizovaných prodejců v České republice. Zákazníci mají na výběr rozmanité varianty téměř všech modelových řad včetně mimořádně oblíbených modelů T6.1 nebo legendárních obytných vozů California.

Skladové vozy Caddy, T6.1 a Crafter lze pořídit za akční ceny bez čekacích lhůt. A k dispozici jsou i plně elektrické vozy ID. Buzz a ID. Buzz Cargo.

„Situace v dodavatelských řetězcích se od začátku letošního roku postupně zlepšuje, což nám umožňuje rozšiřovat pro naše zákazníky nabídku oblíbených skladových vozů, které jsou u našich autorizovaných prodejců ihned k odběru,“ říká Mirka Cimrová, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. „Skvělou zprávu mám také pro fanoušky modelů T6.1. Přestože u této modelové řady již nelze objednávat nové vozy do výroby, skladové vozy jsou stále k dispozici.“

U autorizovaných prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy čeká v současnosti na své nové majitele více než 500 skladových vozů za mimořádně výhodných podmínek včetně atraktivního financování a bez čekacích lhůt. Široká nabídka zahrnuje osobní MPV, užitková kombi i skříňové varianty modelových řad Caddy, Multivan 6.1, California 6.1, Transporter 6.1 a Crafter. Nechybí ani elektrické modely ID. Buzz a ID. Buzz Cargo či populární obytné modely od kompaktních kempovacích vozů Caddy California přes legendární všestranné vozy California 6.1 až po největší verze Grand California pro nekompromisní cestovatelské zážitky. Nabídku završují podvozky Crafter s kabinou pro specializované nástavby.

Kompletní aktuální nabídku skladových vozů značky Volkswagen Užitkové vozy na českém trhu naleznete na: https://skladovevozy.vw-uzitkove.cz/result-list?svn=trueVW 6.6.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar