Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Volkswagen Multivan 1.5 TSI pořídite za necelý milion korun

Na jízdu za volantem modelu Volkswagen Multivan se mohou čeští zákazníci vydat již za 999 000 Kč včetně DPH, pokud využijí množstevně omezenou nabídku modelu Multivan 1.5 TSI.

Zcela nová generace Multivanu navazuje na své legendární předchůdce robustní konstrukcí a mimořádně variabilním a prostorným interiérem. K těmto klasickým přednostem navíc přidává inovativní technologie a nejmodernější digitální systémy a funkce. Zákazníci mají k dispozici také širokou paletu pohonů (TDI, TSI, PHEV) a rozmanité možnosti individualizace.

Zcela nová generace Multivanu navazuje na své legendární předchůdce robustní konstrukcí a mimořádně variabilním a prostorným interiérem Zcela nová generace modelu Volkswagen Multivan je nyní ještě atraktivnější. Díky mimořádné akci začínají ceny Multivanu již od 999 000 Kč.


U autorizovaných prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy čeká za tuto cenu na své nové majitele omezený počet vozů Multivan poháněných zážehovým motorem 1.5 TSI o výkonu 100 kW (136 k) ve spojení se sedmistupňovou automatickou převodovkou. Sériová výbava zahrnuje mimo jiné digitální přístrojovou desku, tři samostatně posuvná a vyjímatelná sedadla ve druhé řadě, za nimiž se rozkládá velkorysý a všestranně variabilní zavazadlový prostor, a rozsáhlý soubor bezpečnostních prvků, který zaručuje vynikající ochranu posádky doloženou pěti hvězdičkami z přísných testů bezpečnosti realizovaných nezávislou organizací Euro NCAP.

Akční zvýhodnění ve výši až 262 000 Kč je připraveno také pro vozy Multivan ve všech výbavových stupních s ostatními motorizacemi.

Multivan 2.0 TDI o výkonu 110 kW (150 k) lze díky tomu pořídit již za 1 147 020 Kč včetně DPH a

plug-in hybridní Multivan s celkovým výkonem až 160 kW (218 k) mohou zákazníci v rámci akční nabídky získat již za 1 304 777 Kč včetně DPH,

Multivan 2.0 TSI o výkonu 150 kW (204 k) lze objednávat již za 1 182 531 Kč včetně DPH.


Kromě modelu Multivan je na výběr také o 200 mm delší verze Multivan Long, jejíž zavazadlový prostor v sedmimístné konfiguraci nabízí objem 763 litrů místo 470 litrů u základní varianty. Multivan Long s panaromatickou střechou a dvoumístným uspořádáním interiéru pojme až 4053 litrů zavazadel.

Obě karosářské varianty nové generace legendárního modelu Multivan tak navazují na své úspěšné předchůdce všestranným konceptem, jehož základem je mimořádně prostorný a variabilní interiér s celkem pěti, šesti nebo sedmi sedadly. Současně však inovativní technikou posouvají komfort a bezpečnost cestujících na zcela novou úroveň. Nabídka zahrnuje mimo jiné inteligentní asistenční systémy a nejmodernější konektivitu s rozsáhlým portfoliem on-line služeb. Samozřejmostí je také prodloužená záruka výrobce na 2+2 roky/200 000 kilometrů.VW 1.8.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar