Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Víkend s Toyotou

Společnost Toyota Motor Czech připravila pro širokou veřejnost na tento víkend hned dvě akce. Ve dnech 16. až 17. září proběhne u všech autorizovaných prodejců „Yaris Test víkend“. V neděli můžete navštívit Den s Toyotou v pražské ZOO.

 

V rámci akce, zaměřené na nejúspěšnější model japonské automobilky - Yaris -  si mohou zájemci tento vůz vyzkoušet, ale také se zúčastnit soutěže o věcné ceny. Toyota Yaris dominuje mj. velikostí vnitřního prostoru a jeho bezkonkurenční variabilitou, díky systému sklápění sedadel Easy Flat. Těmto mimořádným vlastnostem je také věnována rodinná soutěž, do níž se u všech autorizovaných prodejců mohou v průběhu víkendu návštěvníci zapojit. Cílem soutěže je naložení předepsaných věcí (většinou sportovních potřeb pro turistiku a hraček) do Toyoty Yaris v co nejkratším čase při zachování možnosti s takto naloženým vozem odjet. Výherci získají cestovní kufry, chladicí box a mnoho dalších praktických věcí.

Vedle testovacích jízd a soutěže bude v sobotu od 9 do 17 h a v neděli od 9 do 12 h u všech prodejců připraven odborný personál pro poskytnutí jakýkoliv informací o ostatních modelech.

Pětidveřovou verzi 1.0 VVT-i, klimatizací, ABS+EBD, airbagem řidiče i spolujezdce, rádiem s CD přehrávačem, posilovačem řízení, elektricky ovládanými zrcátky a palubním počítačem lze pořídit od 299 900 Kč.

 

Den s Toyotou v ZOO Praha

Toyota Motor Czech s. r.o. je již čtvrtým rokem hlavním partnerem pražské ZOO, a proto se rozhodla uspořádat v jejím areálu „Den s Toyotou", kterou chce přispět k příjemně stráveným chvílím návštěvníků.

Přátelské setkání proběhne v neděli 17. září od 10 do 17 h. V celém areálu zoo se uskuteční prezentace společnosti Toyota, některých  významných modelů a celodenní soutěžní program pro rodiny s dětmi. Nejmenší návštěvníci mohou soutěžit ve 4 disciplínách o věcné ceny.

První část hry bude uzavřena ve 14 hodin, losování proběhne na závěr zábavného programu v divadélku Archa, který bude moderovat Tomáš Krejčíř a vystoupí v něm Upír Krejčí, kouzelník a mistr světa v cyklotrialu Martin Šimůnek 

V rámci akce dojde také k předání Toyoty RAV4 panu Petru Fejkovi, řediteli ZOO Praha. Poprvé v ČR bude rovněž prezentován speciální terénní automobil Toyota Land Cruiser ARCTIC, který byl krátkodobě přivezen až z Islandu. 

 

 

 

 

 

PL, 14.9.2006

 

 


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar