Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai Tucson
DS3 Crossback
 

Veteránská Boheme Run s otazníky

V pátek má na naše území dorazit soutěž veteránů Boheme Run, která odstartovala z Budapešti a přes Vídeň pokračuje do Prahy. O tomto podniku jsme vás již informovali, ale mezitím se leccos změnilo.

 

Ač jsme kontaktovali organizátory, kteří mají na starosti část české trasy, tak se nám bohužel zatím nepodařilo získat žádné solidní a hlavně pravdivé informace. Vzhledem k tomu, že se velká party Louis Vuitton přesunula z Karlova mostu na zámek Hluboká, skončí také tam v pátek odpoledne s největší pravděpodobností jízda veteránů. Zámek včetně zahrad bude po celý den uzavřen veřejnosti i novinářům. V sobotu zřejmě pak historická vozidla dokončí etapu do Prahy s cílem na Hradčanském náměstí nebo Alšově nábřeží. Kdo ví?

V tuto chvíli vám bohužel nejsme schopni podat přesnější informace, zřejmě pořadatelé o nějakou popularitu nestojí. A to je škoda, protože ve startovním poli lze nalézt opravdové unikáty.

Ale nemusíte zoufat, jestli chcete, potom můžete v sobotu vyrazit na veteránskou jízdu do vrchu Zbraslav - Jíloviště a v neděli na Tachlovický trojúhelník.

 

JL, 7.9.2006


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar