Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Vážení přátelé motorismu

musím se omluvit, že jste více než týden nenacházeli na webu Auto Veteran Kaleidoskop informace, ale můžu vás ujistit, že o nic nepřijdete. Hned vysvětlím proč.

V sobotu 25. května jsme byli pozvání na Studenecké míle, a to nelze nikdy odmítnout. Přestože v závěru jízdy nevydrželo počasí, tak se akce vydařila po všech stránkách..a také nezbytné sejkory byly vynikající.


Druhý den ve 4 hodiny jsme vyrazili do Košic na veteránských 500 mil slovenských, a to je ten důvod, proč jsme web zanedbávali. Věřte opravdu nebyl čas. Od pondělí do páteční noci se prakticky stále něco dělo. Vlastně soutěž začala už v sobotu nakládkou veteránů na vlak, který je dovezl z Bratislavy do Košic. Poté následovaly jednotlivé etapy přes celé Slovensko. Všechno skončilo v pátek večer.A v sobotu ráno jsme to vzali z Bratislavy do Jičína, abychom ještě zkoukli Veteránem Českým rájem, ale bohužel počasí vůbec nepřálo, což ovlivnilo i účast.V neděli jsme se zašli podívat ještě na Legendy, ale i tady nás zastihlo několik vydatných přeháněk. Ale prostě počasí neporučíme, ale i tak si na pražské holešovické výstaviště našly cestu tisíce návštěvníků.A aby toho nebylo málo, tak v pondělí jsme využili ještě pozvání na dynamickou prezentaci nové Škody Superb na silnicích mezi Prahou a Karlovými Vary a také v okolí lázeňského města. Teď už nás čeká v sobotu jen Veteránské Rojení v Lobči a spousta práce.Nesmíme zapomenout ani na spolupracovníka redakce, který sledoval Ecce Homo, mistrovství Evropy v závodech do vrchul.JL 4.6.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar