Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Vánoce s dárkovou kolekcí Barum Czech Rally Zlín

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín opět připravili kolekcí dárkových předmětů, kterými můžete pod vánoční stromek přinést svým blízkým pořádnou porci akce a adrenalinu!

K dispozici je například velkoformátový nástěnný kalendář, který obsahuje čtyřiadvacet atraktivních fotografií zachycujících atmosféru Barum rally v roce 2018, nebo zvýhodněné poukazy na permanentky ke vstupu na devětačtyřicátý ročník Barum Czech Rally Zlín, který se pojede ve dnech 16. až 18. srpna 2019.
A pokud si zájemci vyberou některý z připravených dárkových balíčků, dostanou dále exkluzivní DVD set se záběry a klipy z průběhu celé uplynulé barumky.

Kromě vánoční kolekce fanoušci rally na e-shopu www.visitrally.cz mohou zakoupit také klasické propagační předměty Barum rally jako samolepky, trička, šňůrky na krk, čepice a mnoho dalšího. V předprodeji jsou již také zvýhodněné vstupenky na automobilovou výstavu CzechDrive, jejíž již třetí ročník se uskuteční v centru Zlína v sobotu 6. dubna 2019, a rovněž zážitkový program, který tradičně proběhne souběžně s Barum rally jako její doprovodný program. Jeho hlavní atrakcí budou, stejně jako předchozích letech, jízdy v závodním voze s vicemistrem Evropy Seppem Wiegandem.

Veškeré zboží je možné objednat online na e-shopu www.visitrally.cz, anebo při osobní návštěvě sekretariátu Barum rally ve Zlíně na Hornomlýnské ulici.PR 12.12.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar