Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Vančík motorsport zve děti na návštěvu Rally Příbram.

Vančík motorsport se svým partnerem MOL Česká republika chtějí dětem nabídnout možnost prohlédnout si zblízka zákulisí soutěžního týmu. Pořádají proto v sobotu 13. října pro děti ve věku cca 6-14 let komentované návštěvy v servisní zóně 39. SVK Rally Příbram na letišti Dlouhá Lhota.

Využijeme relativního klidu v servisu, kdy budou vozy na trati a v přibližně hodinové exkurzi předvedeme dětem naše zázemí. Seznámíme děti s tím, co rally obnáší, s jakými vozy se jezdí, kolik a jaké práce se na vozech v servisu dělá, jak se stane člověk závodníkem a spoustu dalších věcí kolem rally. Provedeme je servisním zázemím, ukážeme jim, jaké se používá nářadí a seznámíme je i s netechnickým zázemím týmu. Kromě toho si budou moci popovídat s dětskými závodníky na motokárách i si například vyzkoušet, jak se sedí v závodní motokáře a vyfotit se. Přichystán bude malý kvíz a drobné upomínkové předměty. Exkurzí děti provede bývalá úspěšná rally pilotka a vícenásobná držitelka ocenění Zlatý volant Kateřina Trojanová.

Jednotlivé exkurze budou začínat v sobotu 13. října v 8:30; 9:40; 13:00 a 14:15 hodin, proběhnou tedy v době, kdy budou soutěžní vozy na trati a zóna bude klidnější. Návštěvu exkurze je možné zkombinovat s návštěvou rychlostních zkoušek nebo pohledem na „ostrý servis“, který začíná Dlouhé Lhotě v 11:25 ať už před nebo po exkurzi. To umožňuje rodičům připravit dětem program na celé dopoledne či odpoledne.

V rámci každé exkurze počítáme s cca 13 dětmi. Protože je zázemí teamu stísněné, zůstanou rodiče za hranicí zázemí týmu, ale s dětmi od ní nebudeme dále než 2-3 metry. Registrovat se můžete na adrese rallydetem@seznam.cz s uvedením času, na který chcete dítě zaregistrovat, jeho jména a věku. Pokud by byl termín již obsazen, pošleme obratem informaci o obsazení zvoleného termínu případně připojíme informaci, ve kterém termínu jsou ještě volná místa.

Uzávěrka přihlášek bude ve čtvrtek 11. října ve 21 hodin.

Zaregistrovaným účastníkům pošleme po uzávěrce e-mail s detailnějšími pokyny. Zveme všechny do zázemí našeho teamu a doufáme, že se akce bude líbit dětem i rodičům.


PR 10.10.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar