Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

VW Transporter s úsporou mnoha tisíc

Klimatizace za 10 000 Kč a k tomu paket komfortních elektrických výbav za pouhou jednu korunu? Přesně s takovou nabídkou právě přichází dovozce užitkových vozů Volkswagen, jednička na českém trhu.

Zákazníci, kteří akční nabídku pro modely Transporter využijí, ušetří až 61 000 Kč bez DPH! Užitkové vozy VW Transporter patří k nejpopulárnějším automobilům své kategorie, což je zásluha především vyspělých technologií, hospodárnosti, flexibility a spolehlivosti. Všechny tyto ceněné vlastnosti nyní umocňuje nabídka velmi akčních paketů, které platí až do 31. července 2007 pro všechny verze modelu Transporter (kromě Shuttle). Rozdíl v nabídkách je v druzích klimatizace a celkovém zvýhodnění.

Úspora více než 45 000 Kč
První nabídka pro skříňovou verzi, kombi, kombi-speciál a podvozek s jednoduchou kabinou i dvojkabinou obsahuje klimatizaci s mechanickou regulací, centrální zamykání s dálkovým ovládáním a multifunkční ukazatel/palubní počítač. Její součástí je i paket Elektrika I., zahrnující vnější zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná a elektrické stahování oken. Hodnota výbavy činí 55 196 Kč bez DPH a zákazník ji může získat za 10 001 Kč bez DPH.

Úspora více než 51 000 Kč
Druhá nabídka pro skříňovou verzi, kombi, kombi-speciál a podvozek s dvojkabinou obsahuje klimatizaci s mechanickou regulací v kabině řidiče a 2. výměník topení v prostoru pro cestující, centrální zamykání s dálkovým ovládáním a multifunkční ukazatel/palubní počítač. Nabídka zahrnuje paket Elektrika I. (vnější zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná a elektrické stahování oken). Hodnota výbavy činí 61 453 Kč bez DPH a zákazník ji může získat jen za 10 001 Kč bez DPH.

Výhoda více než 61 000 Kč
Třetí nabídka určená pro kombi a kombi-speciál obsahuje klimatizaci s mechanickou regulací v kabině řidiče a v prostoru pro cestující a 2. výměník topení, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, multifunkční ukazatel/palubní počítač a paket Elektrika I. (vnější zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná a elektrické stahování oken). Výbavu v hodnotě 71 198 Kč bez DPH zákazník může získát jen za 10 001 Kč bez DPH.

JL, 20.3.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar