Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

VW Caddy - atraktivní nabídka modelu Entry

Dovozce užitkových vozů Volkswagen připravil atraktivní nabídky pro užitkový model Caddy. Nový akční model Caddy Entry se nabízí ve třech verzích v ceně od tří set tisíc korun bez DPH.

Dvě z nich jsou v dvoumístném skříňovém provedení, třetí je pětimístné kombi N1. Za 299 900 Kč bez DPH je nabízen skříňový Caddy Entry se zážehovým motorem 1.4 (59 kW) a za 339 900 Kč teď zákazník pořídí vznětovou verzi s motorem 2.0 SDI o výkonu 51 kW.
Mimo nákladového objemu 3,2 m3 a ložné plochy s délkou více než 1,7 metru je skříňový Caddy vybavený například protiblokovacím systémem brzd ABS, protiprokluzovým systémem ASR a regulací točivého momentu při brzdění motorem. Chybět nemůže ani airbag řidiče a posilovač řízení Servotronic s proměnlivým účinkem nebo výškově a podélně nastavitelný bezpečnostní sloupek volantu.
Třetí zvýhodněnou verzí, která pochopitelně také obsahuje výše uvedené položky výbavy, je pětimístná verze Kombi N1 s motorem 1.9 TDI o výkonu 55 kW za 379 900 Kč bez DPH.
Pro všechny verze modelu Caddy navíc platí nabídka klimatizace „Climatic“ s poloautomatickou regulací za zvýhodněnou cenu 10 000 Kč bez DPH. Při využití financování přes VW úvěr Bonus zákazník ušetří celkem až 77 000 Kč bez DPH.

PL, 31.8.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar