Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Úspěšný rok pro ALCAR Bohemia

Od února 2019 do ledna 2020 společnost ALCAR BOHEMIA dodala na český trh o 4 % litých kol více než v roce předešlém, a to i přes 4% meziroční pokles registrací nových automobilů.

„Prodej kompletních kol s pneumatikou a většinou i s TPMS senzorem vzrostl 6,5krát na více jak 6 500 kompletů,přičemž asi 95 procent bylo se senzory. Ještě v roce 2018 jsme prodali 998 kompletů s japonskými pneumatikami Falcon. A do budoucna bychom chtěli prodeje ještě zvýšit. Ozdobných krytů na ocelová kola prodal ALCAR o 47 % více a v segmentu senzorů TPMS narostl o 28 %. Z toho máme radost. Jak já říkám, člověk si má udělat radost. Dodáváme především kola na automobily jednoho roku stáří“. Říká pan Libor Rajdl, ředitel Alcar Bohemia.

Jediný pokles, a to o 4 % ALCAR BOHEMIA zaznamenal v sortimentu ocelových kol, kde vývoj kopíruje celoevropský trend.

Základní podmínkou úspěchu je samozřejmě kvalitní produkt, a proto ALCAR začal rok 2020 designovou ofenzívou svých prémiových značek AEZ, DOTZ a DEZENT. Šest nových designů v celkem jedenácti barevných variantách nabízí automobilovým fanouškům spoustu možností, jak si svůj vůz v letošním roce vylepšit a zároveň vyladit k obrazu svému.


Nové designy jsou homologované pro kompletní spektrum automobilů od těch malých až po prémiové luxusní modely. Pro mnoho vozů jsou novinky schváleny ECE homologací v originálním rozměru, což znamená, že kola není třeba dodatečně zapisovat do technického průkazu vozidla.

Další výhodou je použití originálních šroubů a matic a ve většině případů také možnost vložení originální středové krytky. Motoristům tato pozitiva nabízí chytrou alternativu k mnohdy dražším kolům, která nabízí výrobce automobilu.


Konfigurátor

Skvělým pomocníkem při výběru kol je unikátní ALCAR 3D konfigurátor kol na www.alcar.cz. Ten zobrazuje v realistické fotografické kvalitě kompletní nabídku litých kol z produkce ALCARu na modelech všech běžně prodávaných automobilů. Co je důležité, zobrazuje pouze ty kombinace, které mají potřebnou homologaci pro provoz na veřejných komunikacích v ČR. Návštěvník konfigurátoru tak na jednom místě získá všechny potřebné informace o schválených kolech, pneumatikách i systémech pro měření tlaku v pneumatikách.


Bezpečnostní šrouby zdarma

ALCAR svým zákazníkům opět zvýhodňuje nákup prémiových značek litých kol AEZ a DOTZ, které letos představily mnoho atraktivních novinek. V případě, že si k jakémukoliv designu AEZ nebo DOTZ objednají ke kolům bezpečnostní šrouby či matice Sicuplus, dostanou je od ALCARu zdarma.

Akce platí od 1. 3. do 30. 6. 2020 a motoristé jí tak mohou využít během celé jarní sezóny přezouvání.


JL 14.2.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar