Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost

Toyota RAV4 s bonusem 100 tisíc korun!

Toyota Motor Czech zveřejnila další akční nabídku s bonusem 100 000 Kč na skladové vozy Toyota RAV4 s pohonem všech kol ve výbavě Lux. Základní cena je 599 900Kč. Akční nabídka umožňuje získat u verze 2,0l Valvematic M/T výbavu Lux za cenu základní verze Terra.

Výbava Lux obsahuje mimo jiné litá kola, automatickou duální klimatizaci, vnější sklopná zrcátka, potahy sedadel v kombinaci kůže a Alcantara, vyhřívání předních sedadel, Audio s CD měničem na 6 disků s MP3, WMA a Bluetooth s ovládáním na volantu, 6 reproduktorů, tempomat, dešťový sensor či samostmívací vnitřní zpětné zrcátko.
Toyota RAV4 byla v Evropě vždy měřítkem ve třídě kompaktních vozů SUV, kde nabízí vynikající kombinaci jízdních výkonů, kvality, pohodlí cestujících a výbavy. Vznětové motory D-4D i zážehové Valvematic nabízejí vynikající výkon. Model RAV4 je vybaven technologií Toyota Optimal Drive zajišťující vyšší výkony při nižší hladině spotřeby a emisí.
Všechny verze 4x4 dovážené do ČR jsou standardně vybaveny pokrokovým systémem IADS aktivního pohonu všech kol. IADS je propracovaný systém vysokorychlostního interaktivního řízení, který využívá senzory rozmístěné po celém vozidle ke vzájemné spolupráci systému aktivního řízení točivého momentu 4WD, systému řízení stability vozu (VSC+) a elektrického posilovače řízení (EPS) s ohledem na optimální jízdní vlastnosti, ovladatelnost a bezpečnost jízdy v RAV4. Klíčovou součástí IADS je aktivní řízení točivého momentu 4WD, které sleduje a řídí přenos točivého momentu mezi přední a zadní nápravou prostřednictvím elektromagneticky ovládané spojky umístěné před diferenciálem zadní nápravy.
Nabídka akčního bonusu platí do 31. 3. 2012.

JL 7.2.2012

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar