Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Tip na dárek: Zlatý volant

Až do jubilejního 40. ročníku byl známý motoristický novinář Petr Dufek s několika kolegy pořadatelem populární ankety Zlatý volant. V průběhu těchto let založil i Zlatá řídítka a několik dalších zvláštních ocenění: Cena Zdeňka Vojtěcha, Cena Františka Šťastného, Cena Elišky Junkové, Cena Jiřího Sedláře atd. Dnes už v pořádání ankety pokračuje její nový majitel.

„Mnoho z vás však nadále vzpomíná na pravidelná setkávání nejlepších automobilových i motocyklových závodníků. O prvních 40 ročnících jsem sepsal knížečku, která však vyšla v tak malém nákladu, že se prakticky k nikomu ze stálých účastníků nedostala. Množily se výzvy, abychom ji vydali v rozšířeném nákladu,“vysvětluje Petr Dufek.

Dochází k tomu právě teď, těsně před vánočními svátky. Knížka pod jednoduchým názvem ZLATÝ VOLANT vychází ve formátu 240 x 220 mm. Má 120 stran na křídovém papíře (135 g matná křída) s tvrdou vazbou V8a.

Obsahuje celou historii ankety, spoustu fotografií z vyhlášení jednotlivých ročníků, přehled a zaměření zvláštních cen. Nechybí medailonky všech vítězů hlavní trofeje. Součástí je samozřejmě kompletní statistika. Najdete v ní představení zakladatele ankety i autorů krásných cen – Zlatých volantů i Zlatých řídítek. A také připomínku unikátní chvíle, kdy cenu jako dar v Praze převzal Michael Schumacher.


Knížku v ceně 180 Kč + 10 % DPH za kus plus poštovné a balné je možné v libovolném množství objednávat i na fakturu na adrese:


petr.dufek@sokratesmedia.cz

nebo
Sokrates Media, Okrasná 116, 103 00 Praha 10 – Benice

Expedice knihy z tiskárny bude ve středu 15. 12. 2021 a objednávky budou vyřizovány obratem.
JL 12.12.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar