Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Supertýden u Citroënu s výhodnou nabídkou

Citroën přichází s neodolatelnou nabídkou, která potěší všechny milovníky kvalitních a spolehlivých automobilů. V rámci exkluzivní obchodní akce SUPERTÝDEN nabízí Citroën slevy na skladové vozy, které se pohybují od 20 % až do 40 %!

Jedinečná příležitost pro všechny, kdo hledají nový vůz za bezkonkurenční cenu. Zákazník si může vybrat nejen model vozu, ale i výši slevy, která nejlépe odpovídá jeho potřebám a rozpočtu. A to nejlepší? Již druhý den může odjet se svým novým vozem domů.

Citroën nabízí široký výběr osobních, elektrických i užitkových vozů, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Od kompaktních městských vozidel až po prostorné rodinné vozy a robustní užitkové modely – každý si najde to své.

Oblíbený městský model C3 můžete vybrat se slevou až 26 %, originální designový hatchback C4 se slevou až 31 %, prostorný Jumper k vašemu podnikání se slevou až 41 % a elektrický model C4X u zlínského prodejce UNI CARS nabízí slevu dokonce 45 %.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost a navštivte nás ještě dnes! Nabídka je časově omezená a platí pouze do 25. června.


Více informací naleznete na našich webových stránkách https://skladovevozy.citroen.cz/nove-vozy nebo u autorizovaných prodejců Citroën.

Citroën 11.6.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar