Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Summer Meeting 2021 ve Všemině

Každý majitel a milovník této krásné značky je zván na největší sraz pořádaný v Čechách. Je úplně jedno, jaký model máš a jak starý je. Vezmi s sebou rodinu, děti mazlíčky čtyřnohé i dvounohé, subárko a dojeď. O zábavu tu není nouze a budeš se tu cítit skvěle.

Chceš zažít víkend plný zábavy, aut, super lidí, dobrého jídla, pití, krásné přírody, koupání, soutěže, tombolu, kempování na louce, pod širákem či v autě? Nebo máš rád(a) své pohodlí na hotelu? Je to jen a jen na tobě, co si vybereš, všechno tu bude.
Začátek bude už v pátek a to 25.6 od 15:00 kdy můžeš přijet na louku která po 3 dny bude jen a jen naše (chovej se slušně, žádné driftování, nebo drancování louky). Jestli neudržíš touhy na uzdě, škoda půjde za Tebou a můžeš tím ohrozit další ročníky.........
A jaký bude plán na celý víkend?25.6 pátek - zahájení srazu v 15:00

příjezd na louku, rozložit stan, případně se ubytovat na hotelu. Koupání, ohýnek opékání buřtíků, (co si subaristo přivezeš, to budeš mít) volná zábava až do rána. Půlnoční ohňostroj.


26.6 sobota - budíček


12:00 - přesun na spodní parkoviště
odtud se pojede na spanilou jízdu, plnou překvapení. Stan si klidně nech na louce, bude zde člověk, který po dobu spanilé jízdy bude louku hlídat. Přesto raději si osobní věci vezmi s sebou.
12.30 - odjezd. Prosím, ať všichni co se chtějí zúčastnit spanilé jízdy jsou připraveni na parkovišti. Délka bude cca 50 km
14:00 - příjezd na letiště (sprinty-slalom) společné focení záznam z dronu
17:00 - odjezd směr Všemina louka (základní tábor)
18:00 - příjezd na louku. Rozložení stanů.
19:00 - soutěže, tombola, večerní překvapení, volná zábava, opékání buřtíků, koupání v rybníce, půlnoční ohňostroj. A spousty další zábavy, kterou budu postupně přidávat do událostí


26.6 neděle - budíček podle chuti. Snídaně, volná zábava.


(úklid louky)
Odjezd a ukončení nechám na každém.


Vstup bude 100,- kč na auto. Na srazu bude slečna či kluk, který bude označen POKLADNÍK a bude vybírat tuto částku (prosím mějte přesně). Zapíše ti číslo na sklo auta, předá mapku spanilé jízdy a následně budeš zařazen do tomboly, která se bude večer tahat.
Kdo nebude mít zapsané číslo na autě, které mu bude přiděleno po zaplacení vstupného, nebude se moc zúčastnit sprintu a slalomu na letišti! Je to kvůli pronájmu plochy.
Prosím všechny účastníky ať se chovají slušně a nezanechají po sobě nepořádek!!! Každý sám za sebe zodpovídá i za škodu kterou způsobí.


Pečlivě sleduj událost, kam budu přidávat nové příspěvky ke konané akci.


A opět nebude chybět ani dobročinná akce Subaristi pomáhají
I jako loňský sraz 2020 budeme vybírat finanční částku na nemocné dítě které společně vybereme, stejně jako předchozí ročník 2020


Důležitá informace

Ten, kdo se bude chtít zúčastnit měřených závodů (slalom) na letišti, tak registrační poplatek je 50 Kč. Registrovat se lze od pá 25.6 16:00 h do so 26.6 a to maximálně do 12:30hod, což je čas před odjezdem na spanilou jízdu, kde slalom bude součástí. Registrovaný, po zaplacení částky, dostane startovní čislo. Pozor, počet míst je omezený a to 60 aut. Čas, vyhrazený na závodní jízdy, bude 2 h a to od 14 h do 15 h. Zbylá 1 h, bude pro neregistrovaný volný jízdy kde bude možnost i sprintu. Chovej se zde slušně a zodpovědně ať se nikomu nic nestane. Případná vina, což doufám že ne, půjde za viníkem!!!


Pravidla soutěže:

Zajet co nejrychlejší čas a neporazit žádnou kuželku. Pokuď kuželku porazíš, bude ti přičtena 1 vteřina k tvému celkovému času!!! Počet závodních kol - jedno.


Odměna:

1. Místo - 1000 Kč (pohár, upomínkový předmět)
2. Místo - 500 Kč (upomínkový předmět)
3. Místo - 200 Kč (upomínkový předmět)


Vyhlášení vítězů, bude po příjezdu na základní tábor. Zhruba 19 hodina.
Zúčastnit se může jakékoliv auto značky Subaru. Nepůjde zde o výkonu vozu, jako o zručnost jezdce. Trať bude postavena tak, aby nebyla příliš rychlá a mohl vyhrát třeba i Franta Flinta s Justynkou


PR 21.2.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar