Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru ČR pomáhá v nelehké době

Prodejní showroomy autorizovaných partnerů Subaru po celé ČR zůstávají zavřené, avšak jejich servisní dílny a služby jsou Vám nadále k dispozici. Doporučujeme také předem zavolat po telefonu či jinak komunikovat se svým dealerem Subaru o možnostech dalších servisních služeb pro vás.

Chápeme, že současná situace může mít vliv na vaši ochotu navštívit místní dealerství a chtěli bychom vás ujistit, že úzce spolupracujeme s celou partnerskou sítí, abychom zajistili minimalizaci zdravotních rizik při opravě vašeho vozidla.
Čistota a hygiena našich showroomů a servisních dílen zůstává naší prioritou. Doporučujeme všem partnerům implementovat další postupy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví. Patří mezi ně zvýšení frekvence mytí rukou mezi zaměstnanci, nošení roušek, další čištění předváděcích showroomů a mechanických dílen a zajištění toho, aby všichni zaměstnanci byli poučeni. Pokud je vaše auto v servisu, budeme v našich přípravách věnovat zvláštní péči, než se vám vrátí.
V této době bezprecedentní nejistoty jsme nadále odhodláni provozovat naše podnikání a uspokojovat vaše potřeby jako obvykle - při zachování zdraví a bezpečnosti v popředí všeho, co děláme.Sbírka na podporu dobrovolníků

Podpořte s námi práci dobrovolníků, kteří bez nároku na odměnu pomáhají s donáškou nákupů, léků a dalších důležitých věcí seniorům nebo matkám samoživitelkám v izolaci.
Autosalony Subaru v České republice jsou uzavřené a nečekají nás lehké časy, přesto jsou však kolem nás lidé, kterým se vede ještě hůře. A subaristé jsou zvyklí bez ohledu na situaci táhnout za jeden provaz a pomáhat druhým – na silnicích i mimo ně. Proto přicházíme s výzvou k naší komunitě: Přispějte do sbírky na zajištění nejnutnějších služeb pro ohrožené skupiny lidí, především seniory. V rámci rozběhnutí výzvy již Subaru vložilo příspěvek ve výši 25 000 Kč.

Vybrané prostředky půjdou na nákup ochranných pomůcek pro dobrovolníky i jejich klienty (roušky, gely, rukavice atd.), na pohonné hmoty a další nezbytné náklady (např. povinné pojištění dobrovolníků). Jakákoliv částka je vítána, pokud si však pomoc nemůžete z důvodu vlastní tíživé situace dovolit, podpořte nás prosím sdílením této výzvy.


Proč Subaru podporuje právě tento projekt?

•stovky dobrovolníků pomáhají lidem v nouzi po celé České republice

•peníze ze sbírky odcházejí průběžně a okamžitě pomáhají, bez ohledu na dosažení cílové částky

•všichni dobrovolníci jsou důkladně prověřeni a proškoleni

•postižených lidí mezi námi bude ještě nějaký čas rychle přibývat a je třeba posílit kapacity, aby nezůstali na holičkách


Protože s veřejnými sbírkami sami nemáme zkušenosti, rozhodli jsme se nevynalézat kolo a vybrali jsme projekt zkušené organizace ADRA. Ta je mimo jiné největší koordinátor pomoci v ČR při povodních a jiných živelních katastrofách nebo vyhlašovatel známé Ceny Michala Velíška a projektu Hrdinové mezi námi. Z našeho pohledu je garantem, že peníze budou účelně a efektivně využity.


Subaru 3.4.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar