Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Sraz amerických pick-upů RAM bude v Hummer Centru

Ve dnech 3. - 4. června se v pražském Hammer centru v Praze 9 setkají majitelé a také příznivci americké automobilové značky RAM. Již druhý ročník této akce nazvané RAMKEMP spolupořádá společnost TUCAR. Pořadatel připravil bohatý program a očekává se rekordní účast těchto legendárních pick-upů na akci.

]

Již druhý ročník akce RAMKEMP bude opět srazem nejen majitelů všech generací modelů ikonické značky RAM, ale potěšení a zábavu zde najdou také milovníci všech ostatních amerických vozů. Na rozdíl od loňského ročníku, který se konal v oblasti západních Čech, se celý program přesouvá do Hummer centra v Praze 9 – Horních Počernicích, tedy adrenalinového off-road areálu poblíž dálnice D11 směrem na Hradec Králové.


Hlavní program akce RAMKEMP 2023 je naplánován na sobotu 3. června a jeho součástí budou, po ranní registraci hostů a návštěvníků, mimo jiné testovací jízdy s aktuálními modely značky RAM, spanilá jízda po okolí, adrenalinové SAFARI jízdy, dobrodružství na čtyřkolce, ale také možnost vyzkoušet aktuální modely motocyklů ikonické americké značky Harley-Davidson, která je partnerem akce. Celý den provázený zkušenými moderátory Martinem Stránským a Tomášem Richtrem bude ve znamení povídání o minulosti, současnosti i budoucnosti legendární automobilové značky RAM. Během akce však nebude chybět pro registrované návštěvníky bohatý catering s kulinářskými pochoutkami na grilu. Na své si přijdou také milovníci soutěží a bohaté tomboly.


„Akce RAMKEMP si už vloni získala při svém premiérovém ročníku obrovskou popularitu, a proto jsme se v roli významného prodejce amerických vozů v ČR rozhodli spolupodílet na letošním ročníku. Za západu Čech přesouváme tento sraz majitelů vozů značky RAM na okraj Prahy a první naše odhady po spuštění registrace směřují k rekordní účasti více než stovky vozů všech modelových řad této značky,“ sděluje k této akci Ivo Šebesta, výkonný ředitel společnosti TUCAR Plus s.r.o. a dodává: „RAM patří v našich prodejních a poprodejních službách k těm nejvíce žádaným a má mezi všemi zastupovanými americkými značkami společnosti TUCAR poměrně výsadní postavení. Naši zákazníci jsou lidé, kteří jdou ve světě současných trendů v mobilitě tak trochu proti proudu doby. Pro ně a stejně tak pro nás je totiž jízda amerikou vášní a životním stylem. A právě těmto srdcařům chceme věnovat tuto ojedinělou akci, plnou zábavy, hudby, adrenalinu a poznání. Těšíme se na všechny návštěvníky!“


RAMKEMP 2023 bude také inspirací všem majitelům těchto vozů, kteří si je chtějí přizpůsobit dle svých přání a potřeb formou doplňkového vybavení.Akce RAMKEMP 2023 začíná v sobotu 3. června od 9 hodin registrací návštěvníků v areálu Hummer centra. Pro VÍCE INFORMACÍ a REGISTRACI: https://www.ramkemp.cz/PR
25.4.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar