Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Smart Team umí nejen veterány

V našem magazínu píšeme sice výhradně o motorismu, ale dnes na Den dětí uděláme malou výjimku, která však s motorismem také trochu souvisí. Hned vysvětlíme proč.

Když se řekne Smart Team, tak si každý hned vybaví nějaký automobilový či motocyklový tým zabývající se sport. Omyl. Smart Team je agentura pořádající nejrůznější akce, a jak jsme se mohli už několikrát sami přesvědčit opravdu na vysoké úrovni. Umí toho určitě víc, než kdejaký tým, který si nakoupí „myšáky“ (pozn. soutěžní vozy Mitsubishi Lancer), během roku utratí milióny, jen aby si „zahráli“ na velké závodníky. Bohužel na jízdu většiny těchto rádoby závodníků se nedá dívat, a to je také jeden z důvodů, proč lidé přestávají navštěvovat rallye, o jiných disciplínách ani nemluvě.

Ale vraťme se ke Smart Teamu. V dubnu uspořádal ve Chvalské tvrzi v pražských Horních Počernicích již pátý ročník veteránské Rendez Vous (viz Historie), na podzim připravuje mj. Rallye Večerní Prahou pro běžné řidiče apod. Takže má k motorismu velice blízko, navíc majitel agentury Petr Horáček je velký milovník vozů BMW.

Ale nezapomínají ani na děti, jak dokázala včerejší zábavný pořad Děti dětem, Plzeň a okolí je naším domovem .která se uskutečnila v Plzni za účasti primátora města ing. Pavla Rödla, paní Lubuše Schmidové, tajemnice manželky prezidenta ČR a zástupců hlavních sponzorů – firmy Ligmet a.s, Kika Nábytek a T-Mobile.
Takřka tříhodinový program byl určený především pro děti z dětských domovů a handicapovaným dětem. Vše je pořádáno jako jedna velká hra, kde se nerozlišuje mezi tělesně postiženými dětmi či zdravými, kde jsou všichni kamarádi včetně účinkujících. Moderoval jej sám Petr Horáček s půvabnou herečkou Klárou Jandovou a během odpoledne vystoupili mj. Maxim Turbulenc, Heidi Janků, Samer Issa, perfektní chlapecká „bigbítová“ skupina Barbekjú a další. Dětí přijelo skoro 250 a kromě zážitků si mnohé odnesly i velice hodnotné ceny z tomboly, včetně televize, mobilních telefonů, MP3 přehrávačů apod. Navíc čtyři vybrané dětské domovy dostaly od hlavních sponzorů bezbariérovou kuchyň, dětský pokoj, DVD přehrávač a ti nejmenší bedny plné hraček.

Odměnou všem účinkujícím vydařené akce, při níž se děti zapojovaly do vlastního představení byly rozzářené oči dětí a jejich bezprostřední reakce.
Proto jsme udělali dneska malou výjimku a chtěli bychom touto cestu agentuře Smart Team a všem lidem, kteří se na přípravě podíleli, poděkovat za perfektní odpoledne. Jen mimochodem – představení Děti dětem bylo v pořadí již 27!
Více o agentuře na www.smart-team.cz


JL, 1.6.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar