Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Škoda nejlepší v anketě Top Gear

Více než 56 000 čtenářů britského časopisu Top Gear hodnotilo 152 vozů v rámci ankety spokojenosti majitelů, kterou časopis vyhlašuje každým rokem. Značka Škoda byla respondenty celkově zvolena jako nejlepší výrobce roku 2006.

K tomu nutno dodat, že modely Octavia, Fabia i Superb se dostaly do první desítky.
Třetí místo v prestižním pořadí zaujala Octavia předchozí generace, kterou Top Gear označil za „mistrovský kousek spolehlivosti“. Malé Fabii patří čtvrté místo, luxusní Superb obsadil v anketě sedmou příčku. Tato tři impozantní umístění přispěla k celkovému vítězství značky Škoda.
Tiskový mluvčí předního motoristického časopisu říká: „Je to skvělý úspěch českého výrobce, který naboural monopolní postavení japonských vozů na předních příčkách tabulky, především dominanci značky Lexus, a také spravedlivá odměna za deset let výroby vynikajících automobilů, které se skvěle trefují do vkusu a potřeb svých majitelů. Připijme značce Škoda na její úspěch“.
Výsledky ankety se objeví v březnovém vydání časopisu Top Gear a najdete je také na internetové stránce www.topgear.com.

PL, 21.2.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar