Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Škoda Vision 7S vystavena ve Škoda Muzeu

Ve Škoda Muzeu je aktuálně vystavena studie elektromobilu Škoda Vision 7S, která prezentuje zcela nový designový jazyk české automobilky. Až do 6. srpna 2023 bude tento unikát součástí hlavní expozice a doplní tak výstavu Designový jazyk vozů L&K a Škoda.

Studie Škoda Vision 7S debutovala v roce 2022 a podtrhuje důraz značky na elektromobilitu. Předznamenává nový rodinný model Škoda, který rozšíří produktové portfolio a zákaznickou základnu značky.

Důraz na špičkovou aerodynamiku prozrazuje i kombinace robustní spodní části karoserie s vysoko posazenou boční linií, aerodynamickými liniemi střechy nebo 22palcovými koly s ráfky v téměř uzavřeném designu. Novými designovými prvky jsou také čelní i zadní světlomety ve tvaru písmene T. V interiéru patří k dominantním prvkům dotyková obrazovka s úhlopříčkou 14,6”. Ta má dvě polohy: standardní na výšku, případně na šířku v režimu Relax– tedy u zaparkovaného vozu či při nabíjení. Specialitou studie rodinného automobilu Vision 7S je dětská autosedačka umístěná na nejbezpečnějším místě: jako součástí středové konzole.

Prezentace studie Vision 7S ve Škoda Muzeu aktuálně doplňuje výstavu Designový jazyk vozů L&K a Škoda. Ta vedle textů, designových skic a řady fotografií prezentuje i unikáty ze sbírek Škoda Muzea. Studie Vision 7S je k vidění do 6. srpna, samotná výstava o designu bude veřejnosti přístupná až do 22. listopadu 2023. Škoda Muzeum v Mladé Boleslavi je otevřeno každý den od 9:00 do 17:00. Více informací na muzeum.skoda-auto.cz.


Škoda 26.7.2023


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar