Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Škoda Roomster Roadshow v Praze

Velkolepá Roomster Roadshow, s níž společnost Škoda Auto v rámci kampaně na podporu nového modelu procestovala celou Evropu, končí velkým finále v centru Prahy. Zábavná show, určená pro malé i velké příznivce značky Škoda, projela v průběhu tří měsíců celkem 17 metropolí a velkých měst 11 zemí Evropy.

 

S novou Škodou Roomster budou moci návštěvníci na závěr celé akce prožít dva dny plné zábavy v samém srdci Prahy. V dolní části Václavského náměstí bude ve středu 25. a ve čtvrtek 26. října probíhat od druhé hodiny odpolední zábavný program, moderovaný Liborem Boučkem a Milošem Pecháčkem. Na své si přijdou nejen příznivci krásných a praktických automobilů, kteří se mohou osobně seznámit s novou Škodou Roomster v různých situacích a navíc mohou vyhrát atraktivní ceny v různých soutěžích. Bohatý doprovodný program potěší a pobaví malé, mladé i starší a každý večer vyvrcholí velkým open-air koncertem.

Ve středu 25. října vystoupí přímo na Můstku od 19 hodin skupina Support Lesbiens a 26. října bude ve stejný čas hrát Chinaski. Přijďte se na Škoda Roomster Roadshow pobavit také.

Škoda Roomster je v ČR již v prodeji a postupně se dostává také na ostatní evropské trhy. V roce 2006 vyrobí Škoda Auto více než 20 000 vozů, v dalších letech pak počítá s prodejem přes 50 000 Roomsterů ročně. Také díky úspěchu své nové modelové řady překročí Škoda Auto již v letošním roce hranici půl milionu automobilů prodaných na světových trzích.

 

JL, 24.10.2006

 


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar